Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

я навіть не дозволяю собі чогось боятись

25 января´08 23:53 Просмотров: 347 Комментариев: 2
я навіть не дозволяю собі чогось боятись.ну і добре. страх-це ілюзія. а ще,це на рівні підсвідомості.хоч що мені про це знати?всі мої знання-швидше логічні та інтуїтивні здогадки.оскільки мені нема з ким поговорити на даний момент,то я балакаю сама з собою.шизофренія,скажете ви?ото ж бо й воно.не скажете.
а знаєш,Інно,себто Я,іноді мона й побути слабкою. ти ж дозволяєш ,іноді,аби ненаближені(яких з кожним днем все більшає,тобто рідкіє круг наближено-обраних-перевірених-часом-вигаданих-і звичних) бачили як ти висиш вниз головою,неначе кажан,і як ти стрибаєш з гойдалок?так от.мона іноді дозволяти,аби тебе хтось бачив слабкою. хоча ні. це занадто велика розкіш.
тому я,як і Леся Українка,падаю і підіймаюсь,а коли питають "що болить?" кажу,що голова та серце,замовчуючи,що мозок і душа.
і на останок,хочу сказати своєму незнайомому музу:Сонце,приходь частіше.я люблю з тобою балакати.тебе дуже не вистачало!.
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Ада_Цитрина  (аноним)  27.01.2008, 18:17
Оценка:  0
Ада_Цитрина
У мить, коли ми максимально відверті - ми стаємо легко вразливими і дуже слабкими... і лише дуже смілива і сильна людина може дозволити собі бути слабкою..
charodijka    27.01.2008, 18:17
Оценка:  0
charodijka
ти права.так просто і правдиво... дійсно тільки сильні люди не бояться бути слабкими
Реклама
Реклама