Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Level Advanced – Місія “Бібліотека”

26 января´08 23:27 Просмотров: 793 Комментариев: 21
Хтось ще грається в квейк? Це вчорашній день.
Хто хоч раз був у Вернадці (тій самій, помпезній, на Московській площі), назавжди забуде гратися в квейк.

Сьогодні місія агента – віднайти, сфотографувати і винести скопійованими Надзвичайно Секретні Документи. Небезпеку №1 у місії “Вернадка” становлять людиноподібні створіння бібліотекарі - хитрі, а часом і агресивні. Документи є Секретними, бо бібліотекарі їх ховають дуже-дуже старанно, а потім злий Бос Бібліотекар програмує їх на забуття схованок, втрату видань, знищення карток...

Попри усі хитрощі бібліотекарів, на шостій годині виконання місії “Вернадка” мені вдалося віднайти та скопіювати два із семи заданих Надзвичайно Секретних Документів. Навіть майже вдалося спокійно вийти із бібліотеки, виносячи в фотоапараті просто-таки Державну Таємницю - журнал учениць комерційного училища Володкевича “Зорька” 1910 року та художній тижневик “Маски” 1911 року.
Втім, Агент таки був деморалізований в останню мить, тобто, на двадцять четвертій хвилині переходу від віконця видачі літератури до читального залу. Був момент, саме собою вихопилось щось подібне до: “Люди... ВИХІД – ТАМ???”

Найстрашніший чувак у місії “Вернадка” – це Ктулху, той самий, який, за народною міфологією, їсть Моск. Тільки якщо винесеш багато-багато Надзвичайно Секретних документів і набереш достатньо експірієнса, ти дійдеш до найвищого рівня і зможеш битися сам на сам із Ктулху. Здається, жоден геймер у світі ще не переміг його. Правда, у Вернадці тусується багато досвідчених геймерів – професорів, науковців, академіків. Моск у них великий, складно організований, і Ктулху дуже важко його з’їсти.

Я, правда, не академік. Але мій Моск – здається, теж міцний горішок.
Журнал “Зорька” виявився зовсім не якимсь занудством, а приніс ніжне й світле задоволення. Рукописно-машинописний, із намальованими від руки квіточками, зайчиками, дівчатками, повний наївних “сочінєній” баришень-гімназисток, що конали з нудьги у якомусь там училищі в мої улюблені 1910-ті – затишшя перед революцією...
Якщо мене виженуть із журналістики, я писатиму дисертацію.
Я стану доктором наук, припиню лаятись матом і нікуди не поспішатиму. Я буду товста, як слониха, і згорблена, як шимпанзе. Я носитиму блузки і жилетки, а свій пухнастий хаєр загортатиму в “ракушку” чи обріжу коротко і крутитиму на бігуді а-ля училка. В мене будуть власні діти і будуть студенти, і я щодня думатиму, що колись я з ними всіма таки збожеволію.
Пожаловаться
Комментариев (21)
Отсортировать по дате Вниз
МатериалистЪ    03.03.2008, 13:32
Оценка:  0
МатериалистЪ
Це точно
МатериалистЪ    03.03.2008, 12:05
Оценка:  0
МатериалистЪ
Так особливо нічого. ноути були десь у 3-х відвідувачів включно зі мною. Дивився дисер одногрупника, котрий уже захистився.
Пустельник_    03.03.2008, 12:05
Оценка:  0
Пустельник_
В кого однокласниці заміж виходять, в кого одногрупники захищаються.. життя нон-стоп))
МатериалистЪ    03.03.2008, 11:09
Оценка:  0
МатериалистЪ
Фотоапарати не претендують на електроенергію з мережі бібліотеки, на відміну від ноутів. А про тенісний столик нічого сказати не можу. я не ходив тією дорогою. Мій шлях лежав лише в зал дисертацій.
Пустельник_    03.03.2008, 11:09
Оценка:  0
Пустельник_
Дивлячись які фотоапарати)))
Прикро, що я більше не зможу підзарядитись в читалці.

Що новенького у відділі дисертацій?))
МатериалистЪ    03.03.2008, 00:13
Оценка:  0
МатериалистЪ
Був нещодавно в ЦНБ. Там уже зробили ремонт. на другому поверсі послали хороший ковролін сірого кольору, а в чз згвинтили всі розетки, щоб читачі не вмикали ноути :04:
Пустельник_    03.03.2008, 00:13
Оценка:  0
Пустельник_
Дивна політика щодо ноутів)) Дивно, що досі не заборонили фотоапарати.

Цікаво, а як там.... тенісний столик...... ще стоїть, не прибрали???
МатериалистЪ    28.01.2008, 15:50
Оценка:  0
МатериалистЪ
Не пробував :01: В метро виходило не дуже :01:
Пустельник_    28.01.2008, 15:50
Оценка:  0
Пустельник_
В метро? Стрибати через турнікети, які кусаються - це героїзм)))
МатериалистЪ    28.01.2008, 13:30
Оценка:  0
МатериалистЪ
Бачу, що ви таки добре вивчили систему громадського харчування в місцях власної інтелектуальної роботи :62:
А в Кімо я останній раз був тоді, коли ще вчився в аспірантурі. І зараз уже навряд чи попаду :04:. Не пустять
Пустельник_    28.01.2008, 13:30
Оценка:  0
Пустельник_
Звучить як іронія! А між тим, яка може бути інтелектуальна робота без гідного харчування?))

О, ці турнікети в КІМО.... Не все ще втрачено, повірте! Ви високо стрибаєте?;)))
МатериалистЪ    28.01.2008, 12:22
Оценка:  0
МатериалистЪ
Якраз в інституті міжнародних відносин, коли я там бував, ціни - "мама, не журись".
А виходти треба лише з існуючих реалій.
Пустельник_    28.01.2008, 12:22
Оценка:  0
Пустельник_
З реаліями залишається тільки змиритись))

Раніше в їдальні КІМО таки було дорого, розказували. Та раніше там, кажуть, навіть коньяк наливали))) Зараз це цілком студентська штука, моєї підвищеної стипендії вистачає.

До речі, самі КІМОшники там не бувають, для них занадто простенько. Більшість із них ходять їсти в гендель через дорогу, а їдальню лишають журналістам)))

Справді дешева комуністична їдальня - це в агентстві "Укрінформ". Її так само ховають у підвалі, щоб ніхто з чужих не знайшов і не перелякався))) Рівень забруднення навколишнього середовища - приблизно як у Вернадці, проте ціни нижчі в два рази.
МатериалистЪ    27.01.2008, 17:01
Оценка:  0
МатериалистЪ
Пані, а ви не пробували на цю проблему подивитись з іншого боку. Ця їдальня нормальний релікт радянського часу і доволі таки не поганий. Ціни відносно дешеві. Та й не так там все вже й брудно. І персонал далеко не завжди хамить.
Якщо цю їдальню осучаснити, то в кого вистачить грошей туди ходити?
Пустельник_    27.01.2008, 17:01
Оценка:  0
Пустельник_
Ви не бували часом в їдальні КМДА? Чи в їдальні Інституту міжнародних відносин? Нібито такий самий совдеп, вся ця галузь не дуже реформується. Ціни, до речі, приблизно такі самі, але якість і ставлення, і сама атфосфера.....
Це все наша країна. Навіть у Сербії, яку ми вважаємо розбомбленою і напівдикою, науковці та універстетські викладачі отримують чи не найбільшу зарплатню в країні, і можуть собі дозволити досить пристойні кав"ярні.
Сумно.
МатериалистЪ    27.01.2008, 15:42
Оценка:  0
МатериалистЪ
Хотілося, щоб Ви розвинули думку докладніше.
Пустельник_    27.01.2008, 15:42
Оценка:  0
Пустельник_
Харчуюся там лише з міркувань збереження часу, та й трохи з допитливості... Перш за все, рефлекторно намагаюся нічого там не торкатися, настільки все брудно і занедбано.... навіть те, чим люди їдять, і на чому.. і цей облуплений підвал вони гордо іменують "зоною відпочинку"..
Можливо, я поводжуся більш аристократично, ніж заслуговую. Та людей шкода насправді. Наукова еліта заслуговує на більш чисте і менш хамське до себе ставлення, чи вам не здається? Тільки не у нас в країні, знаю....))
МатериалистЪ    26.01.2008, 23:58
Оценка:  0
МатериалистЪ
Якщо не секрет, чим саме?
Пустельник_    26.01.2008, 23:58
Оценка:  0
Пустельник_
Гм.. ну, не знаю... якось контрастує з усіма уявленнями про наукову еліту нації...))
Реклама
Реклама