Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Вибір

27 января´08 0:17 Просмотров: 361 Комментариев: 4
Вибір. Як я його ненавиджу. Хочу, щоб позбавили мене цього вибору. Узяли й знищили його швидко й непомітно, як зникає піщинка від пориву вітру. Насправді, вона продовжте існувати, але для тих, хто її не бачить вона зникла...Нема піщинки! То нехай так сховається мій вибір, але, щоб я не здогадувалася про те, що він існує. Вибір страшний, безжалісний. Ще з дитинства безглузді питання: „Кого ти любиш більше маму або тата?” – доводили мене до сказу. Ну яке вам до цього діло? Чи можна взагалі про таке питати? Нехай запитують. Відповіді не отримують, бо не можу я обирати між батьками. І ось цей вибір переслідує мене скрізь, у всьому, він не лишає незайманою жодну частину мого життя. Влазить, впускає свої гострі кігті у моє БЕЗ НЬОГО спокійне і безтурботне існування. Що з’їсти? Чи краще взагалі нічого. Та ні шкідливо взагалі не харчуватись. Байдуже, хочу схуднути. Треба обрати.
Які взяти туфлі ? на підборах? Ні, не хочу, мені це не личить. Спортивне взуття, можливо, але не знаю... З ким зустрічатись? Вася чи Пєтя? Заплуталась. Вася ... Йому наче подобаюсь, але він такий дивний і незрозумілий. Чи все-таки Пєтя? Він надійний, але стриманий й сором’язливий. Вирішуй! Давай! На кого навчатись? О, тут навіть коментувати не буду. ПРОБІЛ. Якою взагалі бути мені? Скажете: ”Собою!” Я б залюбки, але не знаю хто з цих особистостей в мені справді я. Знову вибір. Це замкнене коло(
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
J@si    01.02.2008, 18:55
Оценка:  0
J@si
який Вася ти що?зовсім вже?нехай ти йому і подобашся,але він якийсь дивний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нафіг він тобі?поясни?ні я розумію,що Петя не такий гарний,кмітливий,смішний....але ж він кохає тебе насправді!!!!!!!!!!!!!!!!!!!він цінує тебе і ніколи не кине в багнюку і не затопче ногами як зробить це Вася!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Петя завжди буде с тобою :01: :01: :01:
M_a_r_i_n_a    01.02.2008, 18:55
Оценка:  0
M_a_r_i_n_a
я знаю,що ти права!! АЛЕ на щось сподіваюсь.....хоч і не хочу. дурепа(
Реклама
Реклама