Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Вагання

27 января´08 19:29 Просмотров: 573 Комментариев: 7
Вагання
Кожна людина в своєму житті вагалася…Дехто вагається купити білу, чи рожеву ковтинку.Деякі вагаються стосовно кохання. А буває і таке: зробити аборт чи залишити дитину.
« Чому є люди, які беруть всю свою мужність в кулак і вирішують свої проблеми. А я не можу…Я завжди заздрила тим людям, які йдуть вперед,піднявши голову і не обертаться назад, не бояться пліткувань, засуджень.А я…А що я? Я народилася під знаком «терези», я вагаюся кожного разу, зважую всі «за» і «проти» і після того, як прийму рішення, думаю…А чи правильно я зробила? І в моїй голові кружляють слова: «Так,ні,так,ні,так,ні???????????????» О БОЖЕ, як в мене вже болить голова від цих сумнівів, хочеться забитися у куток і плакати…Плакати, так,щоб голова була тяжкою і розривалася від болю, і в кінці кінців взірвалася на маленкі шматочки. У кого мені просити допомоги??? Хто мені підкаже, ЩО МЕНІ РОБИТИ????? Куди бігти??? Де схаватися??? Чому просто не зробити цього і забути?, заснути, а прокинувшись думати про щось гарне! Про людей, які йдуть тобі на зустріч і посміхаються , про коханого, який в вечері приголубить, скаже якісь приємні слова, обійме і ви проговорите про якісь дурниці до перших просвітлів сонця, про дітей, які найщиріщі та найдобріщі створіння на землі!!!!!!! Чому немає дива, невже я його не заслуговую? Чому повинна вибирати я?!?!?! Нехай хтось інший, я нічого не розумію, мені потрібна допомога.
Я радилася з людиною, яка найдорожча мені в цьому світі, яка зрозуміє мене і прийме в будь якій ситуації – це моя мати, мамочка, матуся, яка відвернулася від мене, яка просто сказала: «Ти заварила цю кашу, тобі її і розхльобувати!!!!!!!!». Так я ж не сперечаюся, я я я я я я я я я я , одна я винна, але ж вона могла б мене підтримати, хочаб сказати, якісь заспокійливі слова. Чому так тяжко жити? Невже все моє життя мені самій прийдеться вирішувати такі важкі події в моєму житті? Невже ніхто, ніколи не підтримає і не допоможе мені? Тоді навіщо жити? Навіщо так жити? Ось рішення: я просто вб`ю себе, це найлегше, що я можу зробити, так!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ні! Я не можу! Я навіть не можу вбити себе, знову вагання: «Так, ні, так, ні»! Якщо зараз не станеться дива, я просто з`їду з глузду і тоді… Все ж таки , щоб я не вирішила, все буде погано, боляче, я буду себе ненавидіти. Ні, я вже себе ненавиджу».
На наступний день, дівчина прокинулася і вся її постіль була в крові. Вона втратила дитину, доля вирішила за неї це питання…


Пожаловаться
Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
Your_madness    28.01.2008, 17:19
Оценка:  0
Your_madness
ой, мля...Ирка...чес слово сперва подумала, что ты про себя пишешь....фух...аж полегчало))

ну а вот по поводу :"Невже все моє життя мені самій прийдеться вирішувати такі важкі події в моєму житті? Невже ніхто, ніколи не підтримає і не допоможе мені?"

скажу тебе так, может это и жестоко но :
В ЭТОЙ ЖИЗНИ НЕЛЬЗЯ НЕ НА КОГО РАСЧИТЫВАТЬ...ТОЛЬКО НА СЕБЯ, НА СЕБЯ ОДНУ, ТОЛЬКО ТЫ СЕБЯ НЕ ПРЕДАШЬ...А ЛЮДИ..ОНИ ИЗМЕНЧИВЫ И ПОДЛЫ ПО СВОЕЙ НАТУРЕ.
Ирмачка    28.01.2008, 17:19
Оценка:  0
Ирмачка
ты знаешь мы мыслим в одном направлении, полностью согласна.
CalamityJane    28.01.2008, 16:51
Оценка:  0
CalamityJane
Та помню конечно...
CalamityJane    28.01.2008, 01:39
Оценка:  0
CalamityJane
Боже...Это то жуткое сочинение... :71: :71:
Но вообще ты умничка, хорошо написала....
Ирмачка    28.01.2008, 01:39
Оценка:  0
Ирмачка
Дуся, я его читала в универе, когда была тема "вагання" , не помнишь?
AnonymousA    27.01.2008, 23:08
Оценка:  0
AnonymousA
Мда ... Интересно такое почитать ... Если тв писала про себя - то скажу две вещи ...
Первая : Тебе надо найти "вторую половинку" , которая будет тебе помогать .
Вторая : Потеряла ребенка ... Когда это было ?
Ирмачка    27.01.2008, 23:08
Оценка:  0
Ирмачка
Да єто не про меня, я вообще его написала ещё осенью, просто задание в универе было написать про самое жуткое решение человека, типа того, у меня сразу в голове, возникло убить не радившегося ребёнка.
Реклама
Реклама