Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

я сплю.....

29 января´08 13:40 Просмотров: 430 Комментариев: 0
Щоб бігти швидко, треба думати про шось в міру таємне, як моє єдине бажання. Я завжди не встигаю за своїми думками, але точно знаю, шо завжди встигну за ним. Вгадати нереально….але знати, про те, шо він думає – простіше простого.
Дивно але не могла уявити шо буду так щаслива…здається все настільки реальним, шо ніколи б не подумала що я сплю.
Бігти так швидко, шоб відчувати дотик вітру по щокам. В мене не вистачить досвіду, але я точно знаю, це станеться. Просто дивно чого всі пісні про кохання сумні…чого в серці завжди сум… Шум коліс мене виводить із себе. Так багато всього і немає часу роздумувати про вчинки, немає часу дивитися на себе….так багато речей які залазять в голову… я не можу я просто розриваюся на шматки. Мій голос звучить з сторони…він дуже їдкий…роз’їдає мене з середини.
Я заплуталась...мене кличе ніч…та я не можу піти звідси, я сиджу і намагаюся зрозуміти себе. Чому я роблю помилки, а потім не жалкую про них.
В голові паморочиться…думки не зв’язані...та як і завжди…руки потіють…таке відчуття що наближається щось погане…Найбридкіше відчуття на цей момент, те що я відчуваю свій страх...він матеріалізувався…дивно…..
Бігти вслід за собою…і кричати собі, шоб я зупинилася – це так нереально як і встигнути попасти в правильний час в правильне місце. Я вже задовбалася битися головою об стіну...треба зрозуміти шо я хочу сама від себе.
- Приїжджай сьогодні до мене
- Добре - кажу я, і знаю що я кохаю А., але їду до Б.
Пробач мені коханий…та я не знаю шо зі мною діється…я намагаюся наздогнати себе...і не встигаю ніде.
Як же це мені набридло…а особливо набридло те, що я знущаюся над ним. Я його кохаю…я постійно плачу…але не можу нічого вдіяти...а може просто не хочу. Щось в грудях душить мене….коли вже задушить?


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама