Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Факультет переподготовки : "Психологический портрет"

29 января´08 20:39 Просмотров: 547 Комментариев: 7
Про море розказати можу,
Я знаю як літають літаки,
Керую будівництвом десять років,
А інші можуть зовсім навпаки.

Коли простягують листочок в деканаті,
Ну…той… коли до сесії пора,
І почуваєшся як не у своїй хаті
Бо бачиш – психології ж нема!

Холодний піт мене проймає раптом:
Пропав психологічний мій портрет!
Хапаю склянку…випиваю залпом
І думаю: «Спокійно, хлопче, вихід є!»

Візьму листочків А4 щось з десяток,
Затисну ручку кулькову в руці,
І накрапаю всім портретик – от як,
Читайте ж, ну, качайтесь зо сміху усі…


Взагалі, створення психологічного портрету власної персони – справа доволі невдячна і більшістю населення земної кулі у широкому загалі не практикується.
Хіба коли вкрадеш на роботі що небудь. Отоді починає докоряти сумління або мучити совість (кому як подобається) – я ж бо зовсім ненавмисне, воно б пропало лежачи не на місці… Але давайте про все по порядку…

Народився я синіючи від люті і лаючи всіх ескулапів підряд по дорозі до світу Божого за неприродні пологи, що може характеризувати мене як шукача справедливості від самого пуп’янка. Оскільки мою мову тоді ще ніхто не розумів, доводилося просто несамовито верещати без упину не даючи спокою своїй родині протягом чотирьох місяців. Мій потяг до пошуку істини відмітила лише прапрабабуся, яка гірко сказала моїй мамі: «За що тебе, Валю, Господь такою скаженою дитиною
наділив? ».
Дитинство моє проходило напрочуд цікаво. Так вважав я. Маючи вроджене почуття справедливості завжди був готовий до протесту і відстоював свої інтереси незважаючи на наслідки.
Бабусі плакали сидячи у туалеті до приходу когось з домочадців, мама раз на тиждень лазила до замкненої квартири через балкон від сусідів, тому що я завбачливо зачиняв двері і викидав у вікно квартирні ключі. А тато… Тато мовчки знімав з вішалки дідусів генеральський пасок і проводив культ- та політпросвітні роботи. Такі заходи навчили мене не виказувати своїх думок, а мовчки та грунтовно та цілеспрямовано далі продовжувати робити шкоду. Потім довелося всіх привчати до встановленого мною порядку. Старша двоюрідна сестра після мого втручання у область хребта замашним акаційовим дрючком слухається мене по цей день і навіть з опозиції перейшла на мою сторону. Боялася.
Мені ж незалежність була понад усе. Навіть їжу я споживав ту, яка була до вподоби. Через це у бабусь страждали від нестачі їжі свині, собаки, курі та нутрії. Завжди був агресивно настроєний проти всього, що не було зі мною. Жодна з іграшок не дожила навіть до школи.
Не дружив ні з ким. Дитяче братство мене не розуміло через брак у нього словникового запасу. А дорослі відносилися як до малечі і сюсюкалися як з іншими.
Ніколи не малював. Завжди писав акти і протоколи (мама працювала ревізором і такі документи найчастіше потрапляли до мого поля зору).
Оскільки змінити мою точку зору було майже неможливо, то батьки змушені були все-таки погоджуватися з моєю теорією. Походи до дитсадочка завжди закінчувалися чиїмось роз’юшеним носом. Мабуть, це було викликано тим, що відводили мене туди найпершого, а забирали останнім. Ну, така собі дитяча тюрма «от звонка до звонка». Виховувався я неохоче і завжди був прихильником вислову «не учите меня жить, а помогите материально». Дякувати бабусі, змалечку вона навчила мене поважати старших та людей похилого віку, за що я їй дуже вдячний. Але категорично не можу сприймати людську тупість та дурість. Людина з такими якостями у будь-якому віці поваги не викликає. Скоріше дратує.
Коли пішов до школи, то зрозумів – освіта та навчання – дві різні речі. Більша частина педагогів у школах та вищих учбових закладах – люди не на своєму місці, а тому класний керівник за два роки написала сім доповідних записок, сорок викликів до школи моїх батьків та дванадцять заяв про перехід до іншої школи. Підливаючи масла у вогонь, на загальних шкільних зборах, я привселюдно заявив, що у нашій школі, крім учителя фізкультури, поважати нікого. Два завучі знепритомніли, а наступного дня у їдальні в котлетах з’явилося м'ясо. Дивний збіг, чи не правда?
Наступного дня мені спробували зробити «темну», але одного з нападників невдовзі чомусь забрала «швидка допомога» з дивним діагнозом : «наскрізний отвір у результаті ураження лижною палицею». До речі, отвір був пророблений миттєво без будь-яких прявів агресії та за повної чіткості та послідовності думок, що може характеризувати мене як холоднокровну та безжальну людину. Насправді я дуже сентиментальний, можу дивитися гарний фільм і плакати, намагаюся завжди входити у положення інших.

Якби мені зараз повернули всі кошти, які коли небудь брали у мене в борг, до відразу придбав би гарний джип і відреставрував би церкву у сусідньому селі, яке мені дуже подобається. Дуже люблю тишу. Тиша завжди дає натхнення і бажання працювати.
Людина я терпляча і мовчазна, досить стримана і повільна. Можна сказати навіть непомітна, оскільки люблю самотність, незважаючи на велику сім’ю. Дружина поважає мою врівноваженість, але бувають дні, коли доводиться «хапатися за шаблю».
Все моє оточення знає, що ліпше не робити мені опору, тому що у такі моменти можу бути небезпечним. Загалом відлюдькуватий, але можу бути красномовним і саркастичним. Як от у даному, наприклад, випадку.

У виконанні своїх обов’язків категоричний, завжди виявляю залізну волю. Ніколи не шукаю порятунку в ілюзіях. Користуюся для досягнення мети будь-якими засобами.
У стосунках з підлеглими ввічливий і стриманий, принаймні до того моменту доки не відчую неправди. Після того роблюся ще ввічливіший, але з’являються саркастичні нотки, що майже завжди означає звільнення. Непорозуміння у колективі можуть спричинити до створення фраз типу: «Так не поводяться у нашому колективі» або «так робили мої колишні підлеглі». Після чого інциндент сам собою вщухає.
Не можу сказати, що колектив мене любить. Любов це таке почуття яким не варто розкидатися. Шефа можна або поважати, або не поважати. Мене, здається, поважають.
У вищестоячих інстанціях теж працюють люди. І усі вони мають свої слабкі місця. Виявлення слабких місць і посів сумніву має дуже важливе значення для вирішення критичних питань. Колись давно мене недосвіченого грубо ошукали в одній державній установі. Зараз я можу зробити винуватцем будь кого. Негативно відношуся до силових структур, профспілок і центрів зайнятості. Саме ці організації допомагають владі грабувати народ та плодити ледарів. І саме вони є для мене об’єктом полювання.

Не намагаюся проявляти свої почуття привселюдно. На людях можу бути грубим, неуважним, але вам варто лише повернутися до мене спиною…

Безмежно люблю свою дружину. Вона – єдина людина яка мене розуміє і підтримує в усьому. Нам подобаються спільні авантюри. Разом ми виховуємо наших чудових дітей.
За усі роки, проведені разом , ми жодного разу не сварилися. Скажіть, а ви цілуєтеся з коханою людиною у ліфті? Ми це робимо вже десяток років поспіль вранці та увечері.
Потребую багато любові та уваги. Попереднє моє сексуальне життя було досить багатогранним. Ніколи не розмінювався на дріб’язок. Навіть у гарній обгортці.
Блондинок любив дуже сильно і довго, якщо там був присутній розум.
Від тих кохань і набрався різного лиха на свою голову.
Потім вже навчився думати обома головами зразу : і великою, і маленькою.
Можна сказати, що я звик від життя отримувати все. «К полумерам не привык».
Ну все. Буду закінчувати. Час працювати. Цілую.
Пожаловаться
Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
ksu1979    31.01.2008, 16:01
Оценка:  0
ksu1979
:02: :02: :02:
ksu1979    31.01.2008, 15:20
Оценка:  0
ksu1979
С Дарвином я как нибудь потом поговорю!! :02: :02: :02: :02:
SERTA1    31.01.2008, 15:20
Оценка:  0
SERTA1
Заметка №3, умняга.
Sintiya*    30.01.2008, 19:39
Оценка:  0
Sintiya*
Цикаво написано! :4:
SERTA1    30.01.2008, 19:39
Оценка:  0
SERTA1
Бывает, прет так, что не успеваю записывать.
las_ka  (аноним)  30.01.2008, 10:56
Оценка:  0
las_ka
Цікаво було читати, дякую.
Успіхів Вам у житті, і далі кохайте свою дружину довго та сильно, бо зараз такі стосунки так рідко трапляються.
SERTA1    30.01.2008, 10:56
Оценка:  0
SERTA1
Рады стараться!
Реклама
Реклама