Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

аааа СУПЕР анекдот!!!!!!!!!!!!!!!!!

30 января´08 13:34 Просмотров: 1613 Комментариев: 3
Поїхав Янукович до Путіна. Просить його «Памагі мне стать Прєзідєнтам!» Путін каже: «Харашо, памаґу. Толька услуґа за услуґу: ти мнє щас падрачі, а я тєбє патом памаґу Прєзідєнтам стать.»
Подумав Янукович: «П’ять хвилин приниження, зате потім п’ять або й десять років Президентом бути», - та й погодився. Подрочив він Путіну. Приїжджає додому, а у нього на другий день долоні гнійниками покрились. Їде він у Феофанію, там зібрали консиліум, порадились та й кажуть: «Методами традиційної медицини таке не лікується, але є народний метод. Тут в одному селі під Києвом є ставок з лікувальною водою. Треба поїхати до того ставка, помити в ньому руки, і тоді зразу хвороба зникне».
Їде Янукович з мигалками, з цілою колоною машин супроводу в те село. Йде до того ставка, миє у ньому руки. А там саме дядько рибу ловив. Побачив він те все, змотав він швиденько вудочки та й біжить до куми хвалитися: «Кумо я тільки-що на власні очі бачив, як Янукович у нашому ставку руки мив».
А кума у відповідь: «Та ти, мабуть, куме, вже до чортиків допився: то тобі ввижається, як Симоненко ср@ку миє, то як Медведчук горло полоще...»
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Yarchello    06.10.2009, 02:30
Оценка:  0
Yarchello
:02: У меня котенка зовут Мурчик.
У котов с чувством юмора тяжеловато :02:
М_у_р_ч_и_к    06.02.2008, 14:07
Оценка:  0
М_у_р_ч_и_к
Даже не улыбнуло
Made-in-Ukraine    06.02.2008, 14:07
Оценка:  0
Made-in-Ukraine
мда...у тя с чуством юмора туговато наверно
Реклама
Реклама