Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Майже все життя мріяти про принца, а в останню чергу отримати алкоголіка

30 января´08 20:14 Просмотров: 571 Комментариев: 2
Майже все життя мріяти про принца, а в останню чергу отримати закінченого алкоголіка. Незважаючи ні на що, я виросла гарною, милою егоїсткою, яка все робить так як їй хочеться. Ніколи нічого не забороняли мені, розбещена дівчина яка вірить у магічну силу, і яка знає що наділена цією силою. Безгранична ненависть до хлопців зробила з мене міні-шльондру, яка тільки те і робить, що шкодить людям. Ну як можна не здогадуватися про те що я мерзотна і брудна дурепа. Мій внутрішній світ не дає більше ніж треба, я звикла що мені всі коряться і що всі роблять так як мені треба. Увага, яка сконцентрована на мені, дає мені більше, ніж гроші.
Цікаво, чи згадають мене через тисячу років? Чи увійду я в історію? Чи будуть про мене питати?
Знаючи шо в цьому житті найбільше блаженство це займатися сексом, але ще є одне амплуа яке у моєму образі посідає також важливе місце, як і секс з людиною, яка тобі не байдужа, це ловити радіохвилі у своєму плеері , сполучення музики і мелодичної мови дуже гарно сприймається в ту мить, коли тебе зловила хвиля самотності.
Єдине що залишилось від мене тої - це нюх на неприємності. Безліч дурних слів, плутанина думок, страх покохати, чутливість перед холодними почуттями…чи не від цього я страждаю?
Страждати від того що я звикла коли мені підкоряються, коли я головна…
Відчайдушно відчуваю біль, дуже прикро, але я, напевне, не виберусь з цієї дупи, в яку сама себе запхнула. Під звуки техно, розуміючи, що тебе в цей світ випхнули насильно, все більше я починаю розуміти, що нереально жити щасливо. Смак зіпсованого сирку надихає мене на думки, про все тяжче мені буде далі, коли я вирішу шо робити.
Зимова депресія…ось так називається цей період мого життя.

Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Созерцающий    20.06.2008, 14:18
Оценка:  0
Созерцающий
Ты сама себе и Бог и Дьявол...)
motorheart    30.01.2008, 22:16
Оценка:  0
motorheart
Знаєш, безвихідності не існує. Це міф для слабаків, а ти не з таких, якщо так відкрито й відверто заявляєш про себе як шльондру та егоцентристку. Здолати можна будь-які труднощі. І я, звичайно, не знаю тебе і, зважаючи на те, що я навіть уявлення не маю щодо твого характеру, істиної сутності твоїх проблем то мої слова можуть нічого не значити, проте я вважаю, що ти вибирешся з тієї самої "дупи". Ті люди, що заперечують свої проблеми і недоліки і ховаються від них, ніколи їх не переможуть. А ти сміливо дивишся їм в очі. У тебе є всі шанси змінитись. І хоча егоїзм дійсно не найкраща риса характеру, я б всеодно порадив тобі подумати, чи дійсно ти хочеш щось в собі щось змінити, чи то в тобі просто говорить зимова депресія?
Реклама
Реклама