Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Errare humanum est- людині властиво помилятися...

6 февраля´08 14:33 Просмотров: 1725 Комментариев: 7
Багато вже пройшло часу.Багато чого у нас з тобою не вийшло....багато що в нас з тобою різне...багато в тебе є недоліків..та і в мене їх вистачає...тебе не люблять усі мої подруги...та мені байдуже.я люблю твої недоліки.я люблю наші розбіжності. я люблю тебе.... повернешся?ні? "я буду ждать вас, утирая слезы, махая с башни белым вам платком..." ( не сприймати за страждання.))я спокійна..просто чекаю, може повернеться))

у вас виходило відновити відносини після того як ви розлучилися з кимось? важко відновити, коли покинули тебе...а коли ти помилився, то в тієї людини ще могло щось не померти до тебе в середині. чи ні? хто б підказав?


Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Лисик*    06.03.2008, 04:06
Оценка:  0
Лисик*
Ой, як я помилялась...ти - то знаєш...
А того, я не любила...ти - то теж знаєш...

Боюсь, ти все знаєш))))
Що є сказати..., мабуть, що я за FREELOVE

(і неєбеее)))))))))))))))))))))))))) ))))))
Sad_Mirror    03.03.2008, 11:28
Оценка:  0
Sad_Mirror
...і що далі?
DeepBlueDream    07.02.2008, 10:49
Оценка:  0
DeepBlueDream
так вже сталося, що людська психологія, філософія, і вся інша фігня, що стосується цього напрямлена паралельно протилежно до людини з якою розійшлись! Факт! І не потрібно сюди підключати ніякої "теорії їмовірностей" типу шанс на навпаки є але дуже малий! Це так... І не вірити в це було б зовсім не розумно! Та... Є один болючий фактор... Є одна річ для якої немає підпорядкування, правил, логіки, чи ще там чогось... Це почуття... Моліться, щоб коли розтаєтесь вони помирали! Гоніть їх в шию... Як ні... То тоді... Ніхто не допоможе... Та це ніяк не може бути кінець... Мабуть...
Divne_stvorinnya    07.02.2008, 10:49
Оценка:  0
Divne_stvorinnya
може й мазохістка, та я обожнюю усі почуття - як болючі, так і радісні)))інколи вони мають бути...тож нічого, зазвичай, не гоню.... а кінець?....якщо так порозмислити - кінець може бути тільки коли обидва сказали - "це - кінець!", а в інших випадках тягнеться щось інколи - огидне, інколи - болюче, інколи - незрозуміле...та тягнеться...тож не кінець.)
маленьке-янголяЫ    06.02.2008, 21:48
Оценка:  0
маленьке-янголяЫ
:62: :62: :62: :62: :62: :62:
Реклама
Реклама