Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Часом слабкісь/дурість не має меж.

8 февраля´08 0:14 Просмотров: 413 Комментариев: 3
Бачила статтю в газеті, правда не читала її. Не хочеться.. І з заголовку все ясно.. Мене дуже вразила фотографія яка була над текстом. Там були зображені дівчата, які гірко плачуть і обіймаються. Вони на похороні. Ховають свою подругу, яку зарізав маніяк. Вона у випускному класі. Була.. Це страшне фото, на ньому біль і горе, смерть і невороття. Я знову засумувала.
Згадалося, як колись їдучи на роботу в метро, будучи при цьому в жахливому настрої, вся ображена на життя і людей, я дивилася через вікно на Дніпро, широке і прекрасне, слухала Фльор в навушниках і.. смакувала подробиці своєї смерті. Уявляла, як всім про це повідомлять, уявляла реакцію друзів, знайомих, колишніх, недругів.. Уявляла чорну сукню, бо тільки в такій мене б ховали, квіти... Жовті троянди, або бузок, я його дуже люблю...
Через певний час я побачила, що на мене витріщається пів вагону і у всіх обличчя, як цеглина. Тільки тоді я зрозуміла причину їх погляду - я була вся в туші і сльозах.
Зрозуміла, як же я люблю життя, хоч воно іноді кидає мене в гівно по самі вуха. Але закалка спрацьовує і, як барон Мюнгхаузен, за волосся витягаю себе нагору, іноді це дорого мені обходиться. Я заборонила собі такі дурні думки, думки слабкої дівчинки, якій бракує уваги. У мене все є, я все зможу, а якщо і впаду, то є люди, які мене піднімуть, поставлять на ноги, ще й копняка під зад дадуть, щоб далі йшла і не зупинялася!
Досі сама на себе злюся за тей сором! Фак! Ну як можна таке робити? Чого нормальні дівчата уявляють своє весілля, яке я до речі, жодного разу не уявляла.. Чого, чого? Бо нормальні...

Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
uP!    09.02.2008, 14:09
Оценка:  0
uP!
по-моєму своє весілля уявляти це теж тррохи "тАвО"... :09:
такшо важко визначити межі "нормальності"..
голов не,шо тобі вистачає сили духу,щоб не втратити оптимізм! :05:
:02:
Marl@    08.02.2008, 20:46
Оценка:  0
Marl@
"Чого, чого? Бо нормальні..." офигеть!!!!!
просто улыбаюсь, который раз... мож попробуешь себя в сатире?!
:01:
парам-парам, мы все имеем право быть слабыми. копняка дать я побоюсь, но вытащить - вытащу!)) да ты и сама знаешь)))
Energies    08.02.2008, 20:46
Оценка:  0
Energies
Знаю. Наверное, по-этому до сих пор еще окончательно не двинулась!
А насчет копняка - иногда полезная штука, всякое в жизни бывает!
Реклама
Реклама