Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Краще пізно ніж ніколи)

8 февраля´08 16:23 Просмотров: 312 Комментариев: 0
Кохання в людському житті

«Кохання»- скільки разів за своє життя ми повторюємо це слово? Дехто тисячі і сотні, а дехто жодного разу… Про це можна говорити багато і довго, а чи існує воно, чи може все це вигадки хлопців, які побачили гарне личко чи класну фігуру, чи дівчат які почули комплімент, чи побачили пляшку пива і сигарету в зубах, і одразу розтанули, і готові віддати все… Заради чого? Люди, самі вигадують собі казку якій дають назву «любов». Вони навіть не розуміють що це, і не можуть знайти ту грань між сексуальним потягом і справжнім коханням, коли серце болить, не спати, не їсти не можеш без коханої людини і.т.д. Вони думають, що якщо вони проводять час разом: цілуються на заході сонця, та обіймаються під місячною стежкою, то це «кохання». Любов - змушує серце битися сильніше, а душу «співати». Любов не можна назвати інстинктом, бо інстинкт присутній в кожній особі різних полів один до одного, це звичайний тваринний інстинкт. Любов – це повна гармонія між людьми:» Не дивитись одне на одного, але дивитись в одному напрямі – ось що значить кохати.» як сказала Яніна Іпохорська.
Чому в нашому житті все відбувається інакше? Чому стало важко знайти саме почуття не закоханість, не тваринне бажання, а реальні стосунки людей на протязі певного часу, які випробовують і проходять через різні халепи і все рівно залишаються вірними один одному. В нашому звичайному людському житті, в якому зникли всі стереотипи та принципи все відбувається за такою банальною схемою, майже в кожній третій сім»ї? Все відбувається так: Погляди--Красиві поцілуночки--Обійми—Ліжко—Живіт—Білу сукню—Штамп у паспорті—Сертифікат про розлучення. Ось результат до чого призводять такі стосунки… Ніколи не можна примусити людину покохати, невже це щастя виходити заміж через те що ти вагітна, а дитині потрібен батько?
Погодьтесь, що рано чи пізно той спалах «любові» почне загасати, і тоді залишиться лише прив’язаність один до одного, звичка, яка рано чи пізно вичерпається, і тоді вже не має іншого виходу з такої ситуації….. Тільки один-розлучення. Але ж ви виходили один за одного, і думали що ви кохаєте, і поряд з олтарем у церкві клялися бути разом вічно…. Що вам завадило? Я знаю що – бо то було не кохання, а просто вам обом хотілося секса! Так навіщо самого себе заганяти в ці грати, з яких потім Так важко вийти. Чому зараз вже не має тої іділії яка була раніше між закоханими? Коли чоловік(парубок) брав руку жінки по її тілу проскакували мурашки, і їм нічого іншого і треба не було, вони не вірили що це щось інше може бути до весілля. Вони починали перекодуватися горішками(це був найвищий прояв кохання),а після парубок з’являвся до дівчини зі сватами. Звичайно він міг отримати гарбуз і піти осоромлений додому, але тут вже було все щиро, якщо дівчина любила, вона б ніколи не дала гарбуза(лише іноді в дуже заміжніх сім’ях батьки вирішували самі за кого піде їхня дочка, і сватали її ще в малому віці).
Якщо прочитавши цю статтю ви замислитесь коли наступного разу будете у ліжку, то це вже великий внесок, ви не думайте що ви це порожнє місце, ні! Якщо так кожна людина буде обдумувати свої легковажні вчинки, то в результаті можна буде щось змінити. Допоможемо країні, в якій ми народилися і в якій ми живемо!


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама