Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Бузина

8 февраля´08 18:35 Просмотров: 1111 Комментариев: 7

Раніше завжди вважав, що всі відомі люди чимось відрізняються від всіх інших. Так воно, мабуть, і є. Але деякі відрізняються тільки своєю відомістю. От наприклад Олесь Бузина. Не знаю що він забув у нас у відділі, але сталося так, що ми пропустили з ним по коньячку). Звичайна собі людина, яка, правда, всією душею не любить Тараса Шевченка і метою 37 років свого життя мала написати про нього правду :) а в іншому абсолютно звичайний собі чоловік, абсолютно не схожий на той образ, що я побудував читаючи його статті і спостерігаючи на шпальтах його фото.

А як ви ставитесь і сприймаєте нашого національного героя Тараса Григоровича?
Поспілкувавшись з людиною, яка перелопатила півархіву бібліотеки Вернадського для того, щоб написати свою книжку по Т.Г. я зрозумів що ніфіга не розумію якого біса біситься "Просвіта" разом з націоналістами через те, що про Шевченка пишуть не тільки позитивно? Чому хорошу правду писати можна, а погану - ні? Мабуть тому що національні герої не можуть відвідувати борделі і там чіпляти трипер, бухати і тому подібне.

От тільки це дуже по-радянські робити національних героїв з будь-кого, просто замовчуючи негативні боки і неправдиво роздуваючи і оспівуючи позитивні діяння.
Пожаловаться
Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
AnAmaranta    10.02.2008, 12:01
Оценка:  0
AnAmaranta
правда огорчает, хотя всегда лучше быть, чем казаться
Klevera    08.02.2008, 19:47
Оценка:  0
Klevera
Ніхто і ніколи вже напевно не зможе сказати, що саме мав на увазі Кобзар. І тут справа не у вмінні "правильно" читати і "розуміти", просто переслідуючи певну мету (а в Бузини вона однозначно була, якої він і вдало досягнув) можно "по-свойому" інтерпретувати дійсну правду. Це вже, як би то сказати, журналістське, чи якесь подібне вміння))
Keep_it_simple    08.02.2008, 19:47
Оценка:  0
Keep_it_simple
коли людина пише в листі, що підхопила якусь заразу від хвойди, то не треба мати особливе вміння. і двояко інтерпретувати також проблематично.
Єдине що зробив Бузина - показав Шевченка звичайною людиною зі своїми недоліками, а не таким, як ми звикли його бачити в підручниках української літератури
Klevera    08.02.2008, 19:34
Оценка:  0
Klevera
" є тільки рейтинг". Чи не вважаете Ви, шановний пане, що Олесь Бузина саме цю мету переслідував, пишучи, так звану "свою" правду про Шевченка?
Звісно, я поважаю його особисту думку на творчість і особистість Шевченка, проте одна річ висловлювати свою власну думку, а інше тупо поливати брудом поважну в історіі України особистість....Як бі хто не ставився до цієї постаті..
Keep_it_simple    08.02.2008, 19:34
Оценка:  0
Keep_it_simple
а ще зовсім інше підкріплювати свою правду доказами. В основі його книги - листи Т.Г. друзям
lissis    08.02.2008, 19:09
Оценка:  0
lissis
У "демократичній державі" должна быть правильная правда!!! :02:

2000 - уважаю :62:
Keep_it_simple    08.02.2008, 19:09
Оценка:  0
Keep_it_simple
ну так фішка ж і в тому, що правда може бути різною.
і будь-які спроби написати правду, яку ми не звикли чути люди, що виросли в умовах совітської влади сприймають дуже агресивно. і що головне - для тупого піару. в нашій "демократичнії державі" вже давно забули що таке ідеї. є тільки рейтинг.
мова звісно про політиків
Реклама
Реклама