Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Культура та як я її розумію

11 февраля´08 11:17 Просмотров: 1359 Комментариев: 24
Аналізував таке духовне надбання як культура, так для себе, щоб стати дещо культурніше. И ось прийшов до цікавого висновку, що людина як одиниця фактично не несе показник культури – несуть покоління і нація, вона тільки може прив’язатися до цих носіїв і на їхньому фоні бути або більш або менш. Рівень який даний людині поколіннями і нацією можливо значно підняти навіть за декілька років, але він хутко вертається якщо змінились обставини чи устрій. Так часто буває коли людина приїхавши в велике місто стрімко культурно підіймається, а потім чи не на тих рівняючись, чи вирішивши що вже достатню культурна вертається майже на початковий рівень. Так злетіло майже додолу ще не вспівши закріпитися 70ти літнє окультурення в СРСР за якійсь декілька років.
Також зрозумів ще одну річ яка мене цікавила: Чому в нас пішов такий швидкий культурний підйом. А все діло в нашій величній українській нації, перед якою схиляють голову всі поважаючі себе нації світу. Ми нарешті згадали що ми є українцями. І що в цьому всьому цікаве, що нагадали нам це наші політики і досі намагаються донести це тим хто ще не зрозумів величності нашого українського нараду. Парадоксально те що в нас прийнято вважати політиків безкультурними. Тут напрошується відома аксіома : що той хто каже що він культурніше другого, якраз є менш культурним за того про кого каже.
Звісно не можна усіх під єдиний гребінець, але усвідомивши це, та поважаючи один одного ми здатні показати світові що маючи могутній корінь, дерево неможливо знищити, воно все одно найде можливість злетіти до неба і розправити свою крону над усіма.
Комусь може бути і не зрозумілим те що я тут написав, я й сам до 30 років вважав, що бути культурним це знати слова “спасибі” та “будь ласка”, та правила гарного тону, не кидаючи сміття під ноги. А тут така річ, що наприклад циганам не судилося стати культурними, так як і євреям, але євреї хоч хочуть. А у нас, українців якраз ця брама широко відкрита і теоретично більшість потягне меншість, навіть при їх впертому небажанні. Такий собі для кого чудовий, для кого ні, але втішний прогноз
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама