Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

А хіба ж то важливо?

11 февраля´08 16:17 Просмотров: 558 Комментариев: 8
Весна. Просте слово, що дарує стільки різнокольорових почуттів... можливо то - просто думки, та скільки їх поринає у серце і змушує линути у ліси, поля та взагалі - на вулицю.. щось тримає. Це "щось" зветься звичкою до пані Зими. Досі чується десь прохолодний подих снігів, сумне дзюрчання криниці серед сухих гілок. Та вже здається, озернешся - а довкола життя, і не просте, звичне, а якесь.. до скону, до серця всього ЖИВЕ. Хіба що, вже себе до того живого не прирівнюєш, що так різниться це все навколишнє із своїм внутрішнім. От сиджу і не знаю - на біса земля досі терпе. Матінка Земля, завше знає, та не каже - що ще з мене треба. Скоро прийде моє щастя і будем пити чай, а поки що - просто Весна.

Вранці кричав Ворон, сумно так, приречено. Чого не знаю. А мені стало так млосно, так порожньо, що сама здивувалась. З людьми говорить не вмію, й не хочу. Пустіть до Ворона, до Псиці та до дикого лісового Кота - з ними і поговорити можна. Коло роботи в мене є мої сестриці - собаки. Хороші вони, добрі. А у дворі - ворони, вони тихі й мовчазні. А у лісі добіса котів, вони людей цураються, а до мене - ласкаві. А ще у лісі є вовки. Ось хто мене розуміє, хто мене чує.

Чи то я не людина, чи просто скажена і дім мій має буть жовтим, та хороше мені з тим чуттям, що світ правильний, доки звір у ньому є, що на вигляд - люд, а в серці - дух. На мене - тотем, то добре, а дух - файніш буде. Чи то пак - цигарка у зубах, наче й людське, а як всміхнешся - то вишкір звіриний виходить. Плечем поведеш, а людей крилом зсуваєш. Чи чхнеш, а ось і паленим пахне, не требе було попереду йти. Наче нічого, та ото й є життя. Весна.

Хто зрозумів - тому й дяки. А хто ще й прийма та любе - тому й я скажу - "Моя охано, вдячна, взаємна, вічна"...
Пожаловаться
Комментариев (8)
Отсортировать по дате Вниз
РусьКатолическая  (аноним)  14.02.2008, 21:04
Оценка:  0
РусьКатолическая
зі святом)
Bast_    13.02.2008, 21:18
Оценка:  0
Bast_
я просто зараз розуміє вогнище, як явище, біля якого мона грітися...того і не хочу. вліту від нього жарко. а грітися увечері - то святе. але я просто хочу тепла. по-іншому. всім нутром..
Bast_    13.02.2008, 01:34
Оценка:  0
Bast_
ні, досить з мене вогнищ. хочу весни і крапка,,, :04:
Крис_    13.02.2008, 01:34
Оценка:  0
Крис_
навіть влітку бува вогнище... ти не права...
а весна - до було б хороше...
Bast_    12.02.2008, 01:40
Оценка:  0
Bast_
надто часто фігурує чай...і в тебе, і в мене...мабуть, таки дійсно треба вже весни. чай- то зимове свято..надто затяжне свято, як на мене. досить. з мене досить
Крис_    12.02.2008, 01:40
Оценка:  0
Крис_
і те є правда - два звіри, що хочуть у ліс - то е свято весни. а чай.. чай то є маленька радість зими.
тож, бери свій келих і пішли у ліс до вогнища!
Небо_    11.02.2008, 16:33
Оценка:  0
Небо_
Дякую Тобі за вітання сьогодні..я скучила.
Крис_    11.02.2008, 16:33
Оценка:  0
Крис_
взаємно. ти не хвилюйся, все добре і пригоже. )
Реклама
Реклама