Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Димна Суміш!!!...В Країні ілюзій...

11 февраля´08 19:27 Просмотров: 529 Комментариев: 3
............................ДИМНА СУМІШ!!!
..................................................коротко про цю Суміш...

З яких би точок зору не аналізувати цю групу, зрозуміло, що за нею стоїть незаперечний факт рокмузики. І якщо і існує "мовне визначення” стилю музики, що посприяло б розумінню їхньої творчості, то це назва, яку вони самі для себе придумали -"димна суміш”. Одним з досить цікавих аспектів останнього часу, полягає в тому, що назва "димна суміш” вже забарвлена таємницею, не дивлячись на те, що виникла вона не так вже і давно. Існує багато легенд, які б могли пояснити саме таку назву: одні стверджують, що це все страшне наркоманське минуле, пам'ять про яке лишилась тільки в назві, другі – що назва така пояснює експерементальний підхід музикантів до своєї творчості, в якій присутні інградієнти усіх стилів і напрямків музики, треті – це дим від прянощів Сходу, що останнім часом все частіше помітний на концертах. В будь-якому випадку, це все може бути вагомим аргументом, як і те, що все в житті плинне і з часом перетвориться на дим...

Зрештою, в кінці 90-х було мало українських рок груп, які б сильно захопили уяву молоді, в порівнянні з високоякісними інвалютними аккордами, і за звучанням і за ідеями. В той же час чернігівська група "Димна Суміш” мала незаперечну перевагу – справжню щирість своїх текстів, справжній драйв у своєму звучанні. Новітній погляд на те, якою має бути українська андеграунд рок-група різко відрізняла її від інших груп 1999 року, що і принесло їй перемогу на фестивалі "Червона Рута 99”. Можемо вважати це початком створення групи і впевненого утвердження на музичному просторі України. Тут буде доречно пригадати Соню Пащенко та Женю Вировця, які поруч з Сашою Чемеровим були вокалістами в групі зробили неоціненний вклад в творчу діяльність групи, як то загадковий музичний інструмент "віровец”. Після того було безліч музичних конкурсів, фестивалів і перемог, як і змін в складі "Димної Суміші”. Пісні того часу лишилися лише в пам'яті багатьох відданих шанувальників і в приватних колекціях одиниць.”Все хороше, що ви можете почути в нашій музиці - це від бога. Все погане - від нас”-каже група.

В будь-якому випадку це вже інша суміш...
Склад гурту на даному етапі такий :
1. Саша Чемеров - вокал ,вировець.
2. Олександ Гущин – барабани
3. Сергій Мартинов – гітара
4. Ігор Гержина – бас


....словами слухачів "Димної Суміші":
"Наш наркотик - не героїн і не трава, не алкоголь і не клей. Ми падаємо в нірвану від музики. Нас накриває хвилею від розриву барабанів і ревіння гітар, ми отримуємо свою порцію психоделіки і відриву в андерграундних клубах, нас не хвилює відсутність в них вікон і свіжого повітря, ми об'єднані чимось невидимим і аморфним, чимось, про що ніхто не каже, але всі знають про його існування. Ми - ядро -ті, хто в слемі, ті, хто розривають себе власною енергією, ті, хто зриває своє горло, ті, в кого пульс однаковий.

І мені шкода тих, хто цього не розуміє, тих, хто цього не відчуває..."

...............................
...............................
...............................Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Splin4ik    11.02.2008, 20:00
Оценка:  0
Splin4ik
ДДДААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!клас!!!!!!!!!!!!а!!!! !!!!!!!протидія!!!!!! :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09: :09:
jamgirl    11.02.2008, 19:54
Оценка:  0
jamgirl
люблю))) мені так подобаєєєєтттььььсяя!!)) :06:
Zhossan_not_dead    11.02.2008, 19:54
Оценка:  0
Zhossan_not_dead
...я тебе розумію)))
Реклама
Реклама