Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Шешори-2008

12 февраля´08 12:02 Просмотров: 462 Комментариев: 2
Цьогорічний фестиваль етнічної музики та ленд-арту “Шешори-2008” завітає на мальовничу Бучацьку землю. Про таке обопільне рішення заявили організатори фестивалю та місцева районна та міська адміністрація.
Чому Бучач? Це місто – культурна скарбниця нашого краю. Тут працювали такі видатні митці як Желеховський, Мармуць, Онопрієнко, Гурчук, письменники Павук, Венцко. З містом також пов’язані імена видатних європейських творців: Себастіяна де Руаяля, Гуґо Пертіша, Оноре де Бальзака, Франца Ксавера Вольфґанґа Моцарта, сина відомого австрійського композитора. Знаними суспільству пам’ятками Бучача є, очевидно, міська ратуша, до створення якої мав безпосереднє відношення відомий скульптор Пінзель, руїни Бучацького замку, з якими пов’язано немало героїчних сторінок історії нашої Батьківщини.
Фестиваль “Шешори-2008”, як зізнається начальник Управління культури Бучацької районної державної адміністрації Григорій Семенина, для міста є шансом повернутися до ряду найвизначніших пам’яток нашої державипоряд з Львовом, Київом, Одесою, Жмеринкою тощо, адже саме цього року Бучач буде розглядатися Радою ЮНЕСКО на предмет внесення міста до переліку культурних пам’яток. “Місто до липня цього року буде цілком готове до зустрічі відвідувачів та учасників фествалю, – розповідає пан Григорій, – А Бучач може запропонувати не лише велику кількість цікавих місць для відвідин, але й розвинену інфраструктуру послуг – від їдалень та ресторанів до кінних екскурсій містом та його околицями. У Бучачі на сьогодні функціонують два великі готелі та кілька невеликих домашнього типу. Чекаємо з нетерпінням гостей!”
А цьогорічний фестиваль зустріне відвідувачів кількома несподіванками, серед яких найголовнішою є запрошений з далекого Китаю гурт “І Цзи”, який виконує музику на народних інструментах з дивними для українського вуха назвами: морін-хур, янґкін, конґгоу. Також заплановано приїзд гуртів “Вальпараїсо” (Португалія), “Ґульбао” (Туркменістан), “Кровавий апрєль” (Хакаський автономний округ РФ) тощо. Традиційно фестиваль відвідають “Гайдамаки”, “Оркестра Святого Миколая”, фолькові гурти з усієї України та з-поза її меж.

Бучач щиро запрошує гостей та вітає фестиваль “Шешори-2008”

З громадсько-політичної газети Бучаччини “ДОБА ДОБРА”

Источник:
Теги: шешори
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
fert_animus    12.02.2008, 23:08
Оценка:  0
fert_animus
:01: дякую
Wanderrer    12.02.2008, 23:08
Оценка:  0
Wanderrer
Пришло уточнение: Заходи дійсно проводитимуться у Бучачі та, можливо, на Хортиці. Але ОФІЦІЙНІ ШЕШОРИ У ВОРОБІЇВЦІ!
Реклама
Реклама