Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

до Дня Святого Валентина)))

14 февраля´08 13:17 Просмотров: 308 Комментариев: 0
Ну не могла ж я сьогодні промовчати..як би не так)))). Взагалі-то вже три дні намагаюся тут дещо написати, а воно мені все не вдається. Ніби, весь БігМір супроти мене і не дає мені залишити у власному щоденнику ті думки.
А написати хотіла ось про що. Три дні тому проходила повз Софіївську площу, і раптом, в голову прийшла думка..про що? Про те, що в моєму житті НЕ БУЛО поганих хлопців. Ну жодного! Усіх тепер з чистою совістю можу назвати "супер-класним" і знайти декілька кадрів із життя, що підтвержують виняткове значення саме цієї людини у моїй історії. Чому?! Тому що ми -дівчата, схильні все узагальнювати і перебільшувати. Фрази типу: "Всі вони ко..", "Завжди ти такий..", "Усе в тебе не як..." і т.д.і т.п, знайомі кожній із нас..що вже й казати про наші "другі половинки". Адже їм - бідолахам, боротися з цією залізобетонною логікою, якимись обгрунтованими аргументами - то є марна справа. І я розумію, іноді, їхню безсилу лють, коли воно, біднесеньке тупочить ніжками і з піною на губах доказує мені, що він дарував мені подарунка і на Новий Рік і на Миколайчика...Яка різниця?! Якщо він нічого не подарував на День Святого Валентина..значить він НІКОЛИ мені нічого не дарує)))) і крапка. От така наша логіка..часом.
Але я зараз не про те. Так от, хотіла сказати, що думаючи, про тих осіб чоловічої статі, з якими зводила мене доля..я схильна була згадувати лише погане. Так, хтось зробив мені боляче (щоправда, не ясно кому в кінцевому рахунку було від того гірше)..хтось..не виправдав сподівань..хтось покинув...Але, зрештою, це дріб'язкові нарікання, бо в цілому, мені з ними дуже пощастило. Зараз я можу упевненно сказати, що всі вони (хто - більше, а хто - менше) робили мене щасливою, дарували мені радість відчувати себе жінкою, хай навіть не коханою, але дуже привабливою і потрібною.
Навіть той, кого я свого часу ненавиділа, тепер не здається мені почварою з Пекла.Час розставив свої пріорітети. І тепер, я пишу про те, що Йому я вдачна більше за усіх. Тому що в Нього, вистачило духу обірвати зачахлі стосунки і рухатися далі..вірніше не так: дати можливість НАМ ОБОМ рухатися далі. Просто він раніше за мене знайшо своє щастя, а мені знадобився час, щоб оцінити усю мудрість і раціональність його тодішнього вчинку. Час..і людина, яку я знашла, саме завдяки Його тодішній "жорстокості"))))).
Цікаво..чому саме сьогодні мене знову потягнуло на ці роздуми? Може тому, що День Св. Валентина, для мене це не просто свято закоханих, коли вони живуть і дихають одне одним ось тут, сьогодні і зараз..Це - день, коли варто пригадати своє старе і минуле кохання, свої втрачені і припинені стосунки, саме для того, щоб перестати отруювати себе злістю і образами, звинуваченнями і страхом перед новим болем, а подумати про те..що люди, з якими ми були ..нехай не довго..приносили нам радісні миті...примушували сміятися і..відчувати...ВОНИ БУЛИ З НАМИ))))).
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама