Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

«Залізна» відмазка

15 февраля´08 1:46 Просмотров: 571 Комментариев: 0
Люба мамо! Пробач мені, будь ласка, але я вирішила переїхати до мого нового бойфренда. Я його дуже люблю.Він – прекрасний! Навіть зі всіма своїми татуюваннями і пірсингом. А який у нього мотоцикл!
Але це не найважливіше – річ у тому, що я вагітна. Ахмед сказав, що ми будемо дуже щасливі в його трейлері. Трейлер припаркований у лісі. Там дуже красиво. Ахмед хоче мати багато дітей, а це і моя мрія.
Я багато чого дізналася від Ахмеда. До речі, марихуана – зовсім не шкідлива трава. Ми її вирощуватимемо у дворі для нас і наших друзів, а вони, натомість, пригощатимуть нас кокаїном й екстазі.
Поки ж молися разом з нами, щоб учені швидше знайшли ліки від СНІДу, щоб Ахмед зміг почуватися краще. Він на це заслуговує.
Мамусю! Будь ласка, не хвилюйся за мене! Мені вже 15 років, і я можу сама будувати своє життя. Коли-небудь я прийду до тебе в гості, щоб ти побачила своїх онуків.
Твоя дочка
P.S. Мамо! Я написала неправду! Насправді я в гостях у сусідів. Просто хотіла сказати тобі, що в житті можуть трапитися значно неприємніші речі, ніж оцінки в моїй заліковці, яка лежить у верхній шухляді мого столу.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама