Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ёпт[*!]

15 февраля´08 19:06 Просмотров: 410 Комментариев: 7
30stm_Buddha for Mary^^


всередені не приємні відчуття..
такі болючі і глубокі. аж сердце крається. я хочу дуже вилити все, але чомусь не можу. я наче замкнулась. відокремилась від усіх. мені нічого не хочеться(!)
мене дратують деякі речі.але то таке.
зараз таке відчуття. хочиться самотності. безтурботливих думок.
хочиться лише посміхатися. і думати про кольорові кулькі. хочиться відчути приємний теплий вітерець і прохолоді мурашки по тілу. хочеться грітись на теплому пісочьку під гарячим сонцем. дихати свіжим повітрям і дивитись на прозорі хмари. хочеться відчути смак солодкого у роті і крижаних капельок водичьки на своїх губах. хочеться бути дитиною. хочеться лише бігати і голосно верещати від щастя. хочеться щоб тебе носили на руках, або катали у калясочьці. хочеться кружляти босими ногами по нещодавно випавшій росі на траві. хочеться нічого_і_нікому не пояснювати. хочеться сходити в зоопарк. вперше дізнатись шо таке математика. хочеться перше день народження в крузі друзів. хочеться просто пройтись і прогулятись. зробити *янголя* на снігу. хочеться покататись на ковзанці.
-відчути перший синяк, розтріпану косичьку,ветрянка,бронхіт,брехня,обіда,соплі..
хочеться просто бути маленькою дурненькою дівчинкою.
посміхатись і робити такі туповаті речі.
.. і взагалі хочеться покою,і порозуміння в усьому.
-а взаглі те що сталось. це просто всплеск емоцій. так треба. я не могла весь час бути пай і дуже спокійною. просто стався вибух нервів. вчора дуже *добре* всім відповідала...так напевно треба. все що не роботься то к кращому. просто виговорилась, викричалась і майже всіх послала нахуй [канеш, не прямим текстом.. але було зрозуміло. шо не чіпайте мене], нажаль не сказала все що думаю в обличчя. не хай воно залишиться при мені. думаю цей стан скоро пройде..
а зараз важко*
[мой мир страшен*]Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
bIBi*_фписду    15.02.2008, 21:18
Оценка:  0
bIBi*_фписду
ти не сказла все думаэш про людей вчора.кажи зараз
тварь*    15.02.2008, 21:18
Оценка:  0
тварь*
нахуя?
bIBi*_фписду    15.02.2008, 20:37
Оценка:  0
bIBi*_фписду
давай!кажи.я слухаю
тварь*    15.02.2008, 20:37
Оценка:  0
тварь*
шо казати?
Реклама
Реклама