Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

всі крапки над Ї (враження)

17 февраля´08 19:53 Просмотров: 497 Комментариев: 3
Отже,як національно свідома громадянка ходила була вчора на "зроби подарунок Україні". Враження, якщо чесно, дуже неоднозначні.
З одного боку, музична частина був набагато краща за очікування, з іншого саме PR укр. мови видався до дідька непереконливим... Нє, я, звісно, розумію, шо приїздити на броньовиках із прапорами у нас лише пан Корчинський може (а жаль).

Частина перша. Слово
Слово було куцим. Просто непристойно куцим. Гарно було зі значечками. Але книженція ота трохи дивна- нашо вбухувати гроші на друк того, шо розуміє кожна людина, яка хоч раз замислювалася над цим питанням? мона було б на ті самі гроші назнімати коротких заставочок, де "звізди" оті свої одкровення виголошували,і пустити пару раз між поясами для схуднення і протикарієсними пастами. Айбо постерів з їх обличчями і цитатами надрукувати й порозклеювати. Наочніше було б:) також трохи дивним було очікування запитань від народу.. Єдине доречне питання, яке могло бути-про природу акції- прозвучало,а шо питати далі? Брєдіще,чому ми не розмовляємо рідною мовою,чи "Каму на Русі жить харашо?" шоби Ви,любі мої,сказали,шо то не до вас питання. чи аби сайтець ФДРу зайвий раз пропіарити? ;) Дивно. Бо знову ж-таки, і шо воно за мета акції,і все тому подібне нам розкаже пресуха (хоча і так все зрозуміло). Ну сказали би про організаційні моменти,про рух,про особистий досвід,покричали б "Слава Україні!", порозповідали б про всякі інші акції(продублювали б пресуху,коротше),та й по всьому,солідніше та раціональніше виглядало б) Знову ж-таки,ідея із реалізацією україномовної продукції класна,але асортимент..ну хіба що для тих,кто окрім Сердючки нічого й не чув. А то рипнулася була щось придбати-і висадилася,бо все,що зацікавило б,і так давно маю..так нічо й не купила..

Частина друга. Звук
Звук як техніча характеристика був відсутній як такий. І навіть постйіні зауваження музикантів допомагали слабо. І якщо із Мотор'ролою і Мандрами все було ще хоч якось (Фліт не беремо-панкам апріорі має бути пофіг:)), то із Гуляйгородом і Флайzzzою був повний алєс. Але спишемо то все на халявність концерту))
Оу,до речі про Гуляйгород-я,звісно не беруся судити організаторів,але чим народ думав,випускаючи махровий фолк перед знудженими малолітніми панками, шо прийдуть на Фліт? мнясом на доти? ще й з повною відсутністю звуку? "за дєржаву абідна"...
окремо про бандуриста. за володіння струментом мегареспектище (особисто від мене як від поціновувачки середньовіч..йой,вибачайте,старосвітської музики). Але музичний трилер "Галя".. иииии.. ну вибачайте за погану хрянзуцьку,повний піздєц. Реготу на весь зал))) ідея,звісно,класна,але мона було порадити перед тим як узятися до справи,послухати,як то робили,приміром,веселі дядьки Finntroll-хто після TrollHammaren смів сказати, шо контрабас не драйвовий інструмент? А так нафталіновий біт і сріблястий плащ вкупі з моцною фанерою робили повну ілюзію з'яви другого юного орла (хай вибача Міх Міхич,шо поминаємо всує).
ну і далі позитив. Фліт супер (всі разом,гроулом:"Їжачоооооооооок!!!"). Флайzzzа: драйв є,звуку нема (по-справжньому перло лиш мене,бо знаючи пісні,могла їх вгадувати й підcпівувати). Мотор'рола (наче непогано,але мну в цей час освіжалося і зустрічало свою кодлу). Мандри-малацця! Отут таки попер справжній український пафос, із народними танцями, змійками і сльозинками у славу України.
В цілому- ідея присутня була,у мене все болить-отже,драйв був. Залік. але..але. будемо сподіватися, шо надалі все буде краще. :)
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
ЩасливийЛелека    20.02.2008, 07:22
Оценка:  0
ЩасливийЛелека
так ото ж!
ЩасливийЛелека    17.02.2008, 21:37
Оценка:  0
ЩасливийЛелека
Положика запитали якось, чому це Тартак перестав брати участь у цій акції, вітповідь була шось типу - ідея є, а результату нуль, ну приїхали, ну поспівали, ну послухали, ну попили пивка і розійшлись...
Veselkova    17.02.2008, 21:37
Оценка:  0
Veselkova
та так воно і є....
Реклама
Реклама