Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

АКЦІЯ «НЕ ЛИЙТЕ ПИВО НА ТЕЛЕВІЗОР!»

19 февраля´08 0:24 Просмотров: 341 Комментариев: 0
22 лютого «Форум порятунку Києва» та ВГО «ДУМАЙ!» проводить акцію протесту проти нахабної й шкідливої реклами алкоголю й цигарок.

Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва» та ВГО «ДУМАЙ!» підтримують пропозицію депутата ВР Миколи Томенка про звільнення України від тотальної реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації також за цю пропозицію. Сьогодні – слово за мешканцями Києва.

Нав’язлива реклама цигарок, пива та горілки пробивається до свідомості й підсвідомості масового споживача. Від неї не сховаєшся: вона маячить з велетенських біг-бордів, заполоняє шпальти гламурних журналів, проривається з екрану телевізора.

Як наслідок – алкоголізм та тютюнозалежність підривають здоров’я нації. Жертвою реклами стають навіть діти. Йдеться про ознаки геноциду. А в цей час лише на рекламі пива ділки заробляють до 40 млрд. у. о. на рік.

Прийняття законопроекту:

- сприятиме зменшенню кількості правопорушень, чинених підлітками в збудженому стані внаслідок уживання пива;

- обмежить рекламу пива та зменшить рівень її впливу на дітей та підлітків;

- забезпечить зміну відношення населення до пива та сприймання його як звичайного алкогольного напою з усіма наслідками, що з цього випливають;

- сприятиме поліпшенню демографічної ситуації в країні;

- забезпечить контроль за продажем пива у вільній торгівлі;

- сприятиме пропаганді здорового способу життя.

На акцію 2 громадських організацій прийдуть справжні жертви тютюново-алкогольного геноциду: їх досить на наших вулицях. На очах у всіх вони помстяться телевізору, який їх свого часу «спокусив».

Приходьте потішитися цим шоу! Ви знайдете тут однодумців, які почуваються цілком щасливими без пляшки та цигарки. Прийдіть і висловіть рішучий протест проти реклами. Не давайте себе зазомбувати. Не піддавайтесь!

Місце проведення акції – пл. Лесі Українки, біля Комітетів Верховної ради (ст. М. «Печерська»).
Джерело новини:
Теги: антиалкоголь
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама