Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чи вмієш ти кохати?

19 февраля´08 9:17 Просмотров: 601 Комментариев: 4
Якщо неможна змалювати щастя,
Що ледве уміщається в душі,
Змалюй обличчя усмішкою ясне,
І очі,наче зорі у ночі.
Якщо неможна змалювати втому,
Від суму, що дарує тихий біль
Змалюй сльозу прозору й невагому,
Важка ж печаль захована у ній.
Якщо КОХАННЯ ВАЖКО ЗМАЛЮВАТИ,
Ну що ж,нехай...залишимо як є,
Бо почуття це важко описати,
Воно таке- у кожного своє......
Кохання! Як багато нам каже одне слово, та в той самий час , як мало ми знаємо про нього! Кожне кохання має свою історію. Іноді дуже коротку! Можна сказати, історію в мініатюрі! У неї є час зростання і зрілості . Сонячні підйоми і швидке падіння. Свої бурі і негоди. Те перше биття серця , котре потім може здатися початком нового кохання . Кожна людина переживає кохання сотні разів , але справжнє кохання не повторюється багато разів . Є люди , які пережили це почуття не один раз.Це дуже велика душевна праця . Кажуть , що можна знайти свою половинку, і дівчина вірить , і десь ходить , десь шукає і чекає на єдиного, призначеного долею ! Кохання - не те , що падає з неба , а те , що люди будують самі . Це дуже велика праця і тому не кожна людина це зможе. Але кожний мріє і шукає своє кохання .

Чого все ж таки всі чекають від кохання ? Може ,вони втікають від самотності ,від душевного опору ? Цій людині важливо та дорого все , що трапляється зі мною , все , що стосується мене . А з іншої сторони - ця людина потребує мене . Їй важлива моя думка , моя допомога , моє розуміння ! Ми шукаємо того, хто розділить наше життя , з ким у нас будуть не тільки радості , а й горе .

Коли помирає кохання , здається , що - це справжня смерть . Вона - таки справжня , як і фізична смерть людини . Але коли кохання народжується , за ним треба дивитися , як за маленькою дитиною , щоб вона виросла і окріпла . Як , чим втримати себе і того, кого кохаєш від легкого зацікавленого погляду навколо , щоб залишатися однією -єдиною з- поміж всіх ?!

Завойовувати кохання легко , важко утримати його !

В коханні ніхто нікому нічого не винен . Головний сенс кохання - його недобровільність . Може, кохання починається з терпіння ??? Ти знаєш , що все перетерпиш заради коханої людини . Той, хто вміє кохати ,кохає всім серцем і бачить не очима , а серцем . Той .хто вміє кохати, не накопичує малих образ . , тому що судять не по словах , а по справах . Кохання дає радість ,коли воно , як подарунок серця , а не тоді , коли ми потребуємо його Треба навчитися кохати і мати відповідальність за того ,кого кохаєш . Є закони кохання . Вони живуть вічно і приносять щастя чи горе людям. Початок кохання - завжди світле й казкове , а кінець - тяжкий . Закони розвитку кохання тому так важко встановити , що вони водночас схожі і дуже різні у різних людей !

Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
POTOLOK    15.04.2008, 17:06
Оценка:  0
POTOLOK
:4: харашо сказано....
Катеринка2013    15.04.2008, 17:06
Оценка:  0
Катеринка2013
спасибо
Катеринка2013    29.02.2008, 17:39
Оценка:  0
Катеринка2013
:62:
Катеринка2013    27.02.2008, 09:32
Оценка:  0
Катеринка2013
:04:
Популярные заметки Катеринка2013
Реклама
Реклама