Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

початок моїх зимових канікул

19 февраля´08 21:50 Просмотров: 2827 Комментариев: 0
ПОСТ НАПИСАНИЙ ДЛЯ МОЇХ СПОГАДІВ, ВСІ, ХТО БУДУТЬ ЦЕ ЧИТАТИ НЕ ТАК ЗРОЗУМІЮТЬ, ЯК Я ЦЕ ВІДЧУВАЮ. ТЕКС ВЕЛИКИЙ І НАПИСАНИЙ ДЛЯ СУТО СВОЇХ СПОГАДАХ, І НЕ ОБОВ"ЯЗКОВО ЦЕ ЧИТАТИ) Я НЕ ОБРАЖУСЬ)
все почалось з того, як я вирішив поїхати на Зимову Ельбу(фестиваль автостоперів країн СНГ). з Києва мене ніхто не підтримав і довелось їхати самому. доїхав до Дніпра я на 3 машинах за 6 годин. стояв максимум 10 хв на трасі, що дуже круто. тим паче 2 машина була 600 мерседес)))
доїхав до Дніпра, зустрівся з друзями і пішли неа вписку до найрапрекраснішого дніпровського мобера Кашакі!)) переночували і поїхали на Ельбу. в електричці грали на гітарі, співали пісні, пили наливку, курили і т.д.. дуже кльово було. не доїхавши до кінцевої нашої станції нас висадили контролери в Новомосковську. ще сподобалось, що взагалі невілома людина запропонувала нам переночувати у неї(чоловіку 50 років) але ми відмовелись бо наш шлях був на Ельбу. йшли ми в якісь дупі по снігу, так як були п"яні то шлях здався не такий і важкий, який міг би здатись у тверезому стані... в той момент я відчував себе дуже щасливою людиною) на шляху до Ельби ми познайомились з Пітерськими стоперами Каспером, його дружиною і Славіком(які потім виявилось їздили в Китай і взагалі не один екватор об"їхаили)
розмовляли про автостоп, про Кротова(виявилось, що до нього на ельбі ставляться не дуже дружелюбно, бо він підар(це було пояснення Каспера, чому він так ставиться до Кротова)).
приїхавши на Ельбу ми впершу чергу грали в Дєбашир бол(буцали 1,5 л бутилку дуже смачногго напою, щоб прозбовтати її) потім я почав спілкуватись з однією дуже гарною людиною на прізвисько Пажарнік(завдяки цій людині у мене змінилось ставлення до життя).
виявилось, що він колись був військовим, служив в Пагранвійськах і ми дуже добре зрозуміли один одного. я,Пажарнік і Славік спілкувались першу ніч в основному про армію. були деякі недорозуміння, але взагалі в кінцевому результаті виявилось все чудово, ми всі знайшли спільну мову. перший вечір я мойже провів у спілкуванні з цими людьми. спати взимку виявилось не холодно, навіть дуже комфортно і тепло.
вранці наступив тупінг9так завжди буває). найбльше я радий був бачити вранці Пажарніка, ми з ним навіть обінялись шапками на 2 дні)))
в обід ми пішли проваоджати Ніксоїда і Бузу на електричку. чекали електрички майже годину, але кли вона приїхали і від"їзджала я, Мишь, Кашака, Гарячька проводжали електричку з голими дупами, які дивились прямо у вікно електричкигг)
потім ішовши щдодомук ми знайшли озеро, і написали на снігу(цього озера) СТРУКС, СІСЬКІ(прицьому намальовали сіські на снігу)наальовали 9 кружечків(хто не знає це символ флешмобу) і МИШЬ)
потім взяли собі по камишу і були типу шаманами)) ішовши до Ельби їхав якийсь потяг і Кашака побіг показувати йому дупу)) я, Мишь, Гарячька підтримали це і знову наші дупи побачили багато людей))
потім почали цим камишом кидатись у друг друга типу списом і т.д(почали Жечь) за 2 хв до того, як прийшли на Ельбовський Лагкрь Гарячька знайшов палицю і пртягли дівчину, яка проводжала з нами електричку(як бабуїни в мультиках притягували людей, щоб з"їсти їх).
в Лагері ми пили традіціонний ельбовський напій Дєбашир, ми тоскали дрова, несли пічьку для того, щоб зробити баню) Баню ми всетаки зробили, потім я пішов туди паритись)) круто побувати в лісі в Бані))

хто знає, з моїх друзів, у мене є маленький прапор України, який завжди зі мною був в найскрутніші моменти в житті, подорожував постійно зі мною і все теке.. ось і я вирішив цей прапор подарувати Пажарніку, бо ми з цією людиною дуже гарно зрозуміли один одного і це такий чоловік, заради якого хочелться даля жити. ось, і я подарував йьму свій прапор, а він подарував мені хрестик, який теж був на йому в найскрутніші моменти в житті. він надгнув його на мене і в той момент в мене майже потекли сльози... було настільки приємно, що це не мождна аписати словами...
я взагалі з 8 класу перестав вірити в Бога, але після того моменту, коли мені наділи це хрестик, я відчув, що Бог є) і цей момент мені дуже запам"ятається в житті, бо він є дуже важливим, тьой момент я відчував настільки неймовірне щастя, яке я навіть не відчував на концерті Блудхаунгенг(хто був на цьому концерті, той зрозуміє)... мені не хотілось чухати яйця при повній тиш в 6 ранку і слухати звук "шурх" "шурх" "шурх" і т.д..
я з Пажарніком сказав йому до зустрічі останнім. ми ще обов"язково знайдемось, зустрінемось, але ця людина стала для мене длуже важливою в житті. Щиро дякую йому за те, що він є)
коли ми джобігли до електрички я почав обдзвонювати найближчих меін людей, і казати їм Величезне Людське спасибі за те, що вони є) декому не додзвонився, але бажання було.
зараз я сиджу у Кашакі і друкую цей пост в 1:13 хв) відчуваю неймовірно щасливою людиною)
всі хто не поїхав на Украхнську ельбу багато втратили і я неймовірно щасливимй, шщо туди потрапив. обов"язково ще приїду весною! доречві я був єиний представник Києва.
особливо дякую: Паждарніку, Кашакє, Миші, Гарячьке, Ніксоїду, Бест Френду, Славє, Мар"яше, 3-ом чувакам з Новомос що підтримали мене у такий момент і внесли свій вкладок в моє життя! Щиро дякую!
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама