Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Слово адепта.

22 февраля´08 16:49 Просмотров: 399 Комментариев: 2
Незалежне Косово серед перших визнала державка Тайвань - китайська автономія, яку ніхто до ладу не визнав, але вже встигли поприймати в міжнародні організації.

Про можливість визнати Косово заявив також тріумвірат мастодонтів - Абхазія, Південна Осетія та Придністров"я, при цьому закликаючи керівництво Косово до відповідного кроку.

Палестинські екстремісти вперше чітко заявили, що вимагатимуть незалежності, якщо переговори з Ізраїлем знову не матимуть результатів, - "Косово можна, а нам не можна?".

У нашому тихому зеленому Києві якісь недобиті комуняцькі пики (запуляла б кирпичиною) вже патякають про Крим і Сєвєродонєцк. Ніби ніхто на тому рівні не в курсі, що найкращий спосіб розпалити конфлікт, навіть на рівному місці, - це якраз і патякати про нього на всі боки, вилупивши очі від страху.
Я б запитала цих людей: а чому, на їхню думку, Москва (навіть Жириновський і Зюганов) не патякає про своїх бурятів, карелів, удмуртів, татар, якутів...

Із криком "А ми, а ми???" (справдився прогноз геніального Пустельника) повилазили на світ божий іспанські баски, індійський Кашмір, бельгійська Фландрія, італійська мятежна північ, наполеонівська Корсика, ще бозна-які індонезійські та африканські хтось...
Невже їх настільки багато? Невже третина світу - сепаратисти??? Навіть геніальний Пустельник не зміг спрогнозувати їх усіх.

Цікаво, на що перетвориться картина світу років через 20?
За епохою повальної інтеграції має настати повальна дезінтеграція, це очевидно.
А прикол, якщо так. Географічних карт буде дві - "офіційна" і "неофіційна". Обидві боротимуться за визнання єдиною і неповторною.
Усі можливі і неможливі "хтось" визнають один одного і гратимуться в свій неофіційний іграшковий світ в межах того, як хтось офіційний гратиметься ними.
Все розпочнеться, звичайно, з бізнесу - легальних фінансових союзів, а чи тіньових злочинних мереж. А що, невизнаним закон неписаний. Так і з"явиться власне неофіційне міжнародне право.
А потім буде власна іграшкова ООН, іграшкове НАТО з пластмасовими танками, іграшкова Зона Євро й іграшкова боротьба з глобальним потеплінням...
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Цікаво, оті "сильні світу цього" хоч зрозуміли, в що вони втравили світ?
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
prickle_    25.02.2008, 21:49
Оценка:  0
prickle_
:62: дуже оптимістична картина майбутнього. та думаю, що до того не дійде
Пустельник_    25.02.2008, 21:49
Оценка:  0
Пустельник_
The Economist теж переконує, що не буде..
Зара розгрібусь і повішу смішну статейку))
Реклама
Реклама