Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Основи расологии

22 февраля´08 19:07 Просмотров: 273 Комментариев: 0
4. ОСНОВИ РАСОЛОГІЇ
Ознаками інформаційної війни є не лише просування певної, вигідної агресорові інформації, а й накладення табу на ту інформвцію, яка для нього не вигідна. Однією з таких чорних дір є знання про людські раси і відмінності між ними. Просто дивовижно, що про тварин і їхні породи (раси) ми знаємо набагато більше, ніж про людей. А відсутність знань з цієї сфери є нерідко є причиною трагедій як для окремих людей, так і для цілих народів.
4.1 дещо про расові забобони
Так звана «ліберальна преса» - головний поширювач єресі «юдействуючих» - вже майже переконала громадську думку у нешкідливості, природності і навіть корисності міжрасового змішування. І це при тому, що сучасна наука доводить абсодютно протилежне.
4.1.1. Небезпека змішаних шлюбів
Дозволимо навести собі розлогу цитату: «Існує думка, що в змішаних шлюбах народжуються здоровіші, крупніші і талановитіші діти. Почасти це так. Коли йдеться про дуже різних за расово-етнічним походженням чоловіка та жінку, то й справді, їні діти можуть бути і крупнішими, і життєздатнішими. Однак ця особливість характеризується лише для першого покоління. До того ж якщо генетичні лінії подружжя занадто далеко «відбігли» одна від одної, то через наявність у дитини батькових геніву неї може виникнути внутрішньоутробний конфлікт із матір'ю. У такому випадку діти не лише не будуть крупнішими та життєспроможнішими, а й можливі всі негативні наслідки у розвитку плоду – аж до хвороб нервової системи та розумової відсталості.
Добре відомо, що шлюби між родичами є несприятливими для нащадків, однак теж саме можна сказати іпро генетично віддалених людей. Це показали спеціальні дослідження в селищах америки, де спільно проживають корінні індіанці і нинішні мешканці континенту – афроамериканці та білі переселенці. Діти тут мають велике число спадкових захворювань і в 1.5 рази частіше відстають у розвитку, ніж їхні однолітки в інших регіонах.
Завідувач кафедрипедіатрії Московської медичної академії ім. І.М. Сеченова, доктор медичних наук, професор О.К. Ботвіньєв пояснює цей феномен тим, що в змішаних шлюбах усталений комплекс генів руйнується, а новий комплекс виявляється біологічно слабшим, - адже він не пройшов тисячолітнього «обкату». Як наслідок – зростають захворюваність, дитяча смертність, зменшується тривалість життя... При чому чим більше відмін між расами, чим далі одна від одної розташовуються історичні території – тим більші ускладнення принесуть шлюби між їхніми представниками. Чорні й білі – найвибухонебезпечна суміш всіх хвороб...
З огляду на сказане найсприятливішими шлюбами єті, в яких чоловік і дружина належать до близькородних народів. Що ж до начебто вищих розумових здібностей або талановитості дітей у змішаних шлюбах, то це просто вигадки. Угенетиці невідомі будьякі гени, які б шляхом змішування давали ефект особистістого характеру» (кінець цитати)
Про небезпечність міжрасових змішувань вчені знали вже давно. Наприклад видатний російський антрополог Анатолій Петрович Богданов у своїй книзі «Физиологические наблюдения» (Москва 1865) писав: Народонаселення, що складається із метисів, має більшу частку ідіотів, божевільних, сліпонароджених, заїк та інших порівняно з місцевостями, де ці дві раси живуть окремо. Так у Нікарагуа і Перу замбоси (метиси негрів та індіанців), хоча і є групою достатньо нечисленною, роте становлять чотири п'ятих населення тюрем».
Поряд із пропагандою міжрасових змішувань у масову свідомість просувається «культура вільного кохання» як ознака сучасного, прогресивного способу життя. Це ще одна «інформаційна закладка» - міна уповільненої дії, зброя третього рівня ефективності, яку ми позначаємо терміном «прихований геноцид». Виявляється, діти будь-якої жінки обов'язково успадковують якості її першого мужчини, навіть якшо народжуватиме вона їх від зовсім іншого і значно пізніше. Не майбутній біологічний батько, а саме чоловік, який відбирає цноту у дівчини, закладає генофонд і стає ніби генетичним отцем усього її наступного потомства!!!
Пожаловаться
Комментариев (0)
Популярные заметки Хорт
Реклама
Реклама