Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Піпестц

23 февраля´08 21:03 Просмотров: 345 Комментариев: 0
ёбаная хня.....от я почуваю себе як гівно якєсь...з носа тече... горло болить....шо робити???постійно хворий...(((як покращити імунітет??і взагалі...це реально?от куди не лізь..скрізь хвороби......куди не всунь...одні хвороби....добре що мене хоч це обішло іншою дорогою....фухх.....екологія потребує жертв...ось навіщо стільки автівок???в інших країнах можуть жити і без цього...взагалі США потрібно покарати...у них багато забруднень озонового шару!!!ось я див. передачу і там американець каже:
- "Наш супутник загрожував населенню планети..і ми збили його ракетою,щоб ракетне паливо не долетіло до землі....ракета влучила і супутник не долетів до землі,а впав у ОКЕАН!!!!! *ніхтонепостраждав*............" .....а тепер я скажу..він не правий,хіба можна зкидувати різну фігню до океану???а він каже що ніхто не постраждав.....!!!
із-за таких урюків гине земля і океан....екологія погана...ось і хвороби....а коли їбанув чернобиль???Москві було звістно пох на наші родини...будувати АЕС під Києвом....це смішно!це як у Рубльовці під Москвою...от тоді я б і посміявся....і мені було б ПОХ!

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама