Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

у повітрі запахло весноою

26 февраля´08 21:43 Просмотров: 335 Комментариев: 0
..Sun is shining, the weather is sweet..у повітрі запахло весноою...опять неясное томленье мою заполонило грудь і все того ж штибу)) думки немов течуть крізь тебе разом із сонячним промінням, геть забуваєш про недоліковане горло, хитро примружуєшся крізь окуляри і думаєш, де б його купити мегафон, щоби волати "Весна прийшла!". Здибала оце знайомого, у такому ж химерному стані)) і от наче порозмовляли, попили чаю, повтикали, і затупили..бо ясно відчувається, що добре було б ще чогось сказати, але те, що йде на думку, явно недоречне, безпредметне і за те потім буде соромно) тому лишається знову ліниво розмовляти на усякі цікаві і не дуже теми, пирхаючи сміхом в чашку, уявляючи,як то виглядає збоку.
А виглядає оце неясна весняна млоїстість немов порцелянова вазочка, яку помічаєш у друга на кухні. Начебто нічого особливого,біла,матова,класично витягнутої трубчастої форми з одим зеленим ієрогліфом..але настільки принадної своєю простотою! хочеться знову і знову милуватися її тонкістю, зачаровано споглядати, як відображення рук надають шершавому білому боку легкої рожевинки, дивитися на вито(н)чені обриси на фоні бузково-рожевої кватирки.. і друг бачить твоє захоплення, і радіє з того, шо й ти просікаєш фішку, але подарувати не наважується, бо фанатіє від тої вазочки так само, а ти, бачачи такі розклади, в свою чергу не наважуєшся занадто голосно охкати...і сидите над тою порцеляною, як два ідійота, жоден з яких не хоче завдати прикрості гарній людині))
Але то все лірика і муркотання) мені нарешті хоцця перечитати класичних романів пра лябов (дядько Голсуорсі чекав того, певно, ще з минулої осені), наїстися ананасів і виспатися)
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама