Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Наукові дослідження в поцілунках

5 марта´08 20:12 Просмотров: 1819 Комментариев: 0


Результати нового дослідження свідчать: жагучий 30-хвилинний поцілунок може допомогти зменшити страждання, викликані сінною лихоманкою.

Вчені установили, що поцілунок розслаблює і зменшує вироблення організмом гістаміну, що викликає сінну лихоманку.

Медики з лікарні Сату в Японії повідомили, що в їхньому експерименті взяли участь 24 чоловіка і жінки, які хворіють сінною лихоманкою. Вони протягом 30 хвилин цілували своїх партнерів, слухаючи м'яку музику. Потім експеримент повторили, виключивши поцілунки й обмежившись одними обіймами.

Після сеансу поцілунків зразки крові показали істотне зниження кількості антитіл, що борються з алергенами, а от на обійми організм ніяк не зреагував.

Той же ефект поцілунки дали й у випадках з пацієнтами, які страждають атопічним дерматитом - цей стан шкіри також викликається алергією.

"Отримані результати вперше показали, що поцілунки здатні полегшувати алергійні реакції", - повідомив доктор Хаджиме Кімата, глава групи дослідників.

Людина, яка цілує свого партнера кожного ранку, живе в середньому на 5 років довше за тих, хто цього не робить. До такого висновку дійшли англійські і німецькі психологи, провівши спеціальне дослідження.

На думку науковців, поцілунок може розповісти про людину і навіть її майбутнє.

Як пише італійська газета La Repubblica, вивчивши різні види поцілунків між сотнями добровольців, учені з'ясували, що близько 80% чоловіків і жінок нахиляють голову направо, коли хочуть поцілувати.

Це свідчить про те, що вони емоційніші за людей (20%), що схиляють голову наліво під час поцілунку. Психологи також запевняють, що поцілунки сприяють позитивному вирішенню проблем і труднощів.
Але це ще не все! Під час одного поцілунку організм спалює від шести до 12 калорій за хвилину. Вчені підрахували: якщо цілуватися хоча би тричі на день по 20 секунд, протягом року можна позбутися кілограма зайвої ваги. Небагато, кажете? А що вам заважає зробити це задоволення тривалішим?! Якщо вам дошкуляє головний біль, не поспішайте вживати пігулки – краще попросіть кохану людину поцілувати вас. Завдяки тому, що поцілунок активізує викид у кров ендорфіну (гормону радості), біль притуплюється. Тим, хто витрачає чималі гроші на лікування і протезування зубів, німецькі медики цілком серйозно рекомендують частіше цілуватися. Адже під час поцілунку виділяється слина, багата на кальцій та фтор, які зміцнюють зубну емаль. Якщо вами заволоділа апатія, тривога, вам терміново треба цілуватися! Адже поцілунок знижує виділення гормонів, які спричинюють депресивний стан, і, на думку психологів, життєво необхідний для нашої душевної рівноваги. Поцілунок коханого перед сном не лише позбавляє страхів і тривог, але й лікує від безсоння.
Цілуючись, ми затамовуємо подих. Ефект від цього можна порівняти з користю, яку приносять заняття дихальною гімнастикою за системою йогів. Пристрасний поцілунок змушує працювати понад 30 лицьових м’язів, до яких надходить більше крові. Як наслідок шкіра отримує більше кисню, що робить її еластичнішою та пружнішою. Медики з’ясували, що люди, які цілуються протягом усього життя, рідше хворіють і виглядають значно молодшими за своїх ровесників, які вважають поцілунки «телячими ніжностями». А чоловіки, які не забувають регулярно цілувати своїх дружин, живуть у середньому на п’ять років довше.
Під час поцілунку ми обмінюємося дев’ятьма міліграмами води, 0,7 грамами альбуміну (білка), 0,18 грамами органічних речовин, 0,7 грамами жирів, 0,45 міліграмами солі та ... 250 видами бактерій! Причому такий обмін корисний обом партнерам. Адже чужі бактерії, які потрапляють до нас із поцілунком, активізують нашу імунну систему, не дозволяючи їй розслаблятися.
За результатами досліджень, проведених німецькими фахівцями, було встановлено, що, якщо для чоловіків поцілунки, в основному, щось на кшталт звички і щось обов'язкове, то для жінок вони набагато важливіше, іноді навіть по важливості випереджаючи секс.
"Для жінок поцілунки дуже важливі, тоді як чоловіки можуть спокійно прожити і без них", - сказала автор дослідження Інгелоре Ібберфельд, сексолог із Бремена.

У дослідженні взяло участь 514 чоловік у віці від 16 до 91 року. Задоволення від поцілунків відчувають 56% жінок і 44% чоловіків, однак під час сексу не цілується 9,7% жінок і 10,7% чоловіків.

Водночас, для жінок у поцілунках міститься велика інтимність, ніж під час статевого акту. Підтвердженням тому служить той факт, що повії під час роботи всіляко уникають поцілунків, вважаючи їх занадто інтимними.

Не дивно і те, що більше 60% опитаних дам вважають - уміння цілуватися говорить про те, що чоловік гарний коханець. Крім цього, більше половини жінок упевнені, що гарний поцілунок - краще сексу.

Медичні дослідження останніх років показують, що регулярні цілування корисні для здоров'я: жагучий поцілунок не тільки знижує кров'яний тиск, але й вміст холестеролу в крові, що істотно зменшує ризик інфаркту.

Крім того, бактерії, передані партнерами через слину під час поцілунків, сприяють виробленню антитіл, що стимулюють зміцнення імунної системи.

І, нарешті, було встановлено, що поцілунок задіє 25 лицьових м'язів, що своїми скороченнями приносять користь всьому організму.


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама