Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Поцілунки тіла

5 марта´08 20:20 Просмотров: 896 Комментариев: 0


Пристрастний поцілунок полягає в усмоктуванні й відтягуванні губами тіла. Так цілують з'єднання стегон, руки, плечі, соски, зводи грудей, сідниці. Ніжний поцілунок полягає в дотику до тіла губами, що здригаються. Так цілують чоло, очі, соски грудей, ліктьові згини, підколінні западини.
Тривожний поцілунок полягає в терті губами по тілу - так цілують вуха, ніс, брови, живіт, лобок, внутрішні поверхні стегон, сідниці й більші губи в жінок, а в чоловіка - всі те ж і стовбур і голівку члена. поцілунок, Що Лиже, полягає в дотику мовою до тіла й полизуванні його в різних напрямках. Так цілують соски грудей, більші й малі губи, клітор у жінки, а в чоловіка - голівку члена, попередньо відсунувши крайню плоть, якщо вона не обрізана або не привчена завжди бути зрушеної.
Особливий вид поцілунку, що лиже, - це бій богів, коли широко відкривши роти й з'єднавши їх у жагучому поцілунку - юнак і дівчина лижуть язики один одного, ведучи боротьбу за вертикальне положення свого язика в роті іншого. Перемога полягає в тім, щоб повністю зайняти тілом свого язика рот друга, загнавши його язик убік , нагору або вниз.


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама