Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Уряд нагадав про перенесення святкових днів цьогоріч

6 марта´08 15:42 Просмотров: 2529 Комментариев: 0
У зв’язку з наближенням свята Міжнародного жіночого дня 8 березня, що припадає на суботу, Департамент комунікацій влади та громадськості секретаріату Кабінету міністрів нагадує про порядок перенесення святкових або вихідних днів.
Відповідно до статті 73 Кодексу законів про працю в 2008 році підприємства, установи та організації не працюватимуть в такі святкові та неробочі дні: 8 березня - Міжнародний жіночий день; 27 квітня - Великдень; 1 і 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих; 9 травня - День Перемоги; 15 червня - Трійця; 28 червня - День Конституції України; 24 серпня - День незалежності України.

Відповідно до частини 3 статті 67 Кодексу законів про працю у випадку, коли святковий або неробочий день (стаття 73) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тому за графіком п’ятиденного робочого тижня з вихідними днями в суботу та неділю в 2008 році вихідний день у суботу 8 березня має бути перенесений на понеділок 10 березня; вихідний день у неділю 27 квітня - на понеділок 28 квітня; вихідний день у неділю 15 червня - на понеділок 16 червня; вихідний день у суботу 28 червня - на понеділок 30 червня; вихідний день у неділю 24 серпня - на понеділок 25 серпня.

З огляду на вищевикладене є можливість спланувати свої відпустки таким чином, щоб урвати ще кілька дорогоцінних днів відпочинку на Кайманських островах :)


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Популярные заметки