Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Завтра - день народження Альберта Ейнштейна

13 марта´08 23:26 Просмотров: 756 Комментариев: 0
14 березня в 1879 році народився Альберт Ейнштейн - німецький фізик-теоретик, творець теорії відносності, Нобелівський лауреат 1921 року. Адепти теорії відносності пишуть, що своїх дітей Ейнштейн виховував суворо, але задоволення в сімейному житті не отримав, дружину своїм близьким другом і однодумцем не вважав. Насправді, перше нерукотворне чудо Ейнштейна - дочка - народилася з хворобою Дауна. Дружина людини XX сторіччя за його наполяганням здала дитину в притулок для неповноцінних дітей. Ейнштейн так її ніколи і не відвідав. А через вісім років у нього народився син, який пізніше опинився в божевільні... Гуманіст Ейнштейн від всього цього так засмутився, що залишив дітей, дружину і одружився на своїй двоюрідній сестрі. Інцестуальний шлюб виявився не єдиною плямою в біографії великого фізика.

У 20-х Альберт Ейнштейн з письменником і нобелівським лауреатом Томасом Манном підписали гуманітарну петицію в рейхстаг на захист гомосексуалістів. Окрім цього, на совісті Ейнштейна-експериментатора команда зниклих моряків. З 1943 по 1944 учений перебував на службі в морському міністерстві у Вашингтоні, де робив розрахунки для секретних експериментів. У 1943 у Філадельфії есмінець «Елдридж», на якому були встановлені «генератори невидимості», не просто зник з поля зору спостерігачів і з екранів радарів, а немов провалився в інше вимірювання і виник лише через деякий час з напівбожевільним екіпажем на борту. У пресі з'явилися матеріали, які розповідають про матросів, що зійшли з корабля і немов розтали на очах очевидців. Помер учений в 1955 році.
Матеріал - із сайту ua.for-ua.com.
Деякі висловлювання А. Ейнштейна - "Я впевнений, що через посередництво чисто математичних конструкцій ми можемо знайти ті поняття та закономірні зв'язки між ними, які дадуть нам ключ до розуміння явищ природи", "Природа показує нам лише хвіст лева. Але я ніскільки не сумніваюся в тому, що лев існує, хоча через свої великі розміри він не може відразу з'явитися повністю", "Цей шлях може виявитися невірним, але його все одно потрібно спробувати".
А деякі математики завтра о 1 годині 59 хвилин 26 секунд відсвяткують день числа Пі.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама