Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

я будую дім

16 марта´08 13:53 Просмотров: 685 Комментариев: 2
я будую дім.тіки стріха підло протікає. і стіни не дуже міцні. але в домі завжди тепло. "його вірші зігрівали-ними зручно було розпалювати піч".згадалось просто.лише ті,хто вміє вірити, відчувати часом ночують в цій хатині.
я живу в домі,який будую.це іноді печера,іноді хижина пастуха десь в горах,іноді хатина на дереві,часом пентхауз... але я знаю,що колись це буде справжній дім і тут будуть не тільки ночувати,а жити.
я тут живу. коли стає прохолодно-я затуляю спиною щілини-і тоді не сквозить і стає тепліше.коли лиє дощ-я збираю воду в глечики і потім варю борщ з чистої дощової води і присмаком чи то хмар,чи то радіації.і хоч це все гра слів,
а я так ціную мовчання,і хоч це все видумка,а я так люблю відчуття,я будую дім.я живу в недобудованому домі.я запрошую сюди гостей.і багато хто з них не оцінює цього затишку.тоді я не розумію. але живу далі. бо кожен рух-це розвиток.

я ще не знаю як це все робити. ніколи раніше нічого не будувала.я роблю помилки.але я ті,хто допомогає..є ті,хто кидає.є ті,чия допомога і підтримка надзвичайно потрібна.це ти,прікл. взагалі я думала,що будівництвом займатимусь я,прікл і паша.але... але прікл сьогодні мені допомогає.нас сьогодні аж 2є.не знаю як буде завтра.дякую.
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
prickle_    16.03.2008, 14:08
Оценка:  0
prickle_
нащо плакати в подушку? просто - (мінус) кілька людей не цього дому/планети/світу
charodijka    16.03.2008, 14:08
Оценка:  0
charodijka
це образно.я не плачу.мда.неправильно написано. це інше. зара перепишу)
Реклама
Реклама