Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

февраля 2008 четверг 01:26 Куртка

19 марта´08 7:57 Просмотров: 232 Комментариев: 0

февраля 2008
четверг
01:26 Куртка... ( факты из жизни живых вещей)
На дорозі відпочивала виношена , брунатного кольору куртка...Її дратував весняний всміхнений вітер. Він грався нею, як граються старою, непотрібною, давно вже набридлою лялькою, тягаючи її за собою, вхопившиcь за іграшкову ногу чи руку і волочучи беззахисне тіло по землі.
Куртку надувало вітром , і від того вона ставала схожою на п`яного безголового волоцюгу. Лівий рукав куртки зграбно влаштувався під уявними грудьми, що надавало їй змоги хоч трохи, якось, підвестися, а правий рукав вона простягала, наче руку, з благанням відтягти її з проїжджої частини дороги.
Відсутність голови аж ніяк не заважала куртці здаватися живою істотою. Вона по-людському намагалася звестись, але щось перешкоджало її спробам це зробити, можливо, совість.
Вона з сумом пожалкувала, що нічого не пам`ятає з учорашнього вечора,... вона лежала на сухому, политому сонцем асфальті, а десь там мерзне Він, - її сутність... „ Ну що ж, раз я не маю суті, то я сама собі голова!” - помислила куртка, і коли новий порив вітру сповнив її безсуттєву порожнечу, вона протягнула правий рукав, важачи ухопитись за колесо вантажівки, та раптом, якось, зашелестіла і зникла під колесами, перетворившись на непотрібне дрантя...
„А в неї було добре серце...”, - каркнула стара ворона, скльовуючи висипане з кишені куртки насіння....так...

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама