Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чому ми всього боїмось і стидаємось??????

23 марта´08 0:24 Просмотров: 550 Комментариев: 11
Чому наші люди всього бояться і стидаються????Ми всі говоримо що хочемо бути щасливими і жити вільно, але чому ми всього боїмось????Чому боїмось признатись навіть самі собі хто ми насправді????
"Ми не можемо вибирати собі Батьківщину , але можемо вибрати собі в ній життя!"- хтось сказав ці слова далеко не дарма.Ми є ті ким ми є , але на скільки успішними ми станемо , це залежить від нас самих!!!Мене просто до сліз довели вчорашні мамині слова:"І що ти будеш робити на Україні?????Там не має майбутнього і ти взагалі ніхто!"(справа в тому що я вже 2 роки живу в шттах, щоб їм грець, напевне в пеклі було б краще....а вчора заявила , що збираюсь назавжди повернутись додому,так замість ппідтримки отримала цілу низку нотацій!!!!!)Та ні .....я згідна в нас важко але якщо є бажання ,то можна жити....А найбільше мене шокувало, що вона навіть признатись комусь боїться що вона українка! І це рідна мені людина.......НЕ РОЗУМІЮЮЮЮЮЮЮЮ!!!!!!!!Що в людей за "ідея ненависті" і зневіри до свого, а головне звідки воно береться ?????????Ми маємо боротись за своє, іти до нього , тягнутись... а не сторонитись!!!!!А то самі свого сторонимось а коли спитаєш , то пояснюють :"Але ж наше ніхто не любить і не цінить!" Не любить!?!?!?!?!?!?!?!? А ти сам своє любиш?????Ти сам своє ціниш??????То й від інших не вимагай!!!!!!!!!!!!!!!Та і до того хто сказав що наше не люблять??????(В британії багаті люди тратять мілліони щоб побудувати в себе біля дачі "Тарасівську хатину" чи "Українську піч" в садку)Люди любуються нашоюземлею, природою, просто ми це не вміємо шанувати і просто помітити.....А добробут......Так він також у нас буде просто порядок треба навести і почати не з всієї країни , а з себе......І не треба казати що ми такі нещасні чи бідні.....Ми надзвичайно багаті, якщо при такома масштабі розкрадань ще живемо і не так уже і погано(могло б бути краще)......А все починається із самоповаги, як держави, єдиного народу, єдиної ідеї, ащо найголовніше -ЄДИНОЇ МОВИ......А коли не має цього то й порядку не буде......Треба гордитись тими ким ми є і бути самими собою!!!!!!!!!!!!
Пожаловаться
Комментариев (11)
Отсортировать по дате Вниз
Storozhylov  (аноним)  19.04.2008, 01:34
Оценка:  0
Зараз я шукаю роботу. Раніше працював тренером у тренажернаму залі, але воно не склалося. Тож на сьогоднішній момент я ледве знаходжу гроші, щоб самому тренуватися. Картина не весела. Останнім часом куди не ткнусь всюди облом. Сьгодні до пізнього вечора видзвонював людину, яка обіцяла допомогти з працевлаштуванням, але результату це не дало.
Storozhylov  (аноним)  18.04.2008, 20:50
Оценка:  0
Привіт, Уляна. У тебе є ICQ? Хочу поспілкуватися з тобою в живу. Якщо є перешли на E-mail(Storozhylov@bigmir.net).
Созерцающий    16.04.2008, 16:03
Оценка:  0
Созерцающий
мне всё же кажется...что тут больше общий принцип: "моя хата с краю..."...эгоцентризм...и наплевательское отношение к остальным...)...а любовь к родине- это уже на втором месте...))...А по поводу русского языка...хм...не вижу в нём ничего плохого...))...учитывая то, как сложилась подобная ситуация...)))...это дело выбора...))...не все русскоговорящие так относятся к Украине и её культуре, как описал это Storozhylov...))...
RainGirl    16.04.2008, 16:03
Оценка:  0
RainGirl
Проблема навіть не в мові , а в ставленні....Можна говорити російською ,але поважати українську...Можна жити буть де , але залишатись собою!
А з іншого боку чому німця не треба примушувати говорити німецькою?
Кожна країна повинна мати свою мову і культуру і народ, без будь- якого з цих складників з часом вона просто перестає бути країною!І це не просто слова...навіть якщо подивитись в історію..Чому ж розпадались імперії???-Не було порозуміння і єдності....:))
Storozhylov  (аноним)  16.04.2008, 10:31
Оценка:  0
Уляна, зараз я їду на кілка днів. як приїду обов'язково напишу.
Storozhylov  (аноним)  16.04.2008, 08:55
Оценка:  0
Просто хочеться жити в столиці. Зараз Києв розвивається надзвичайно швидко. В принципі є великі можливості. Уляна, а ти зараз навчаєшся в США? Як у тебе з ангійською мовою?
RainGirl    16.04.2008, 08:55
Оценка:  0
RainGirl
Так я тут навчаюсь...З аглійською все ,дякую,навіть дуже непогано...Мова вчиться дуже швидко коли живеш у відповідному оточенні.)А чим ти займаєшся?
Storozhylov  (аноним)  14.04.2008, 07:56
Оценка:  0
Мені дуже приємно, що ти відповила. Твоя думка зрозуміла. А з якого міста ти в Украйні, та куди хочеш повернутися? Якщо чесно на батьківщіні дуже не вистачає таких людей, як ти. Здебільшого люди настільки русіфиціровані, що сумно становиться. Навідь в Києві надзвичайно багато російської мови. В Криму це взагалі жах. Куди не ткнешся всюди неповага, ненависть до нашої крайни. Я стілки образ натерпівся, що аж звик до них. А в політиці таке враження, що багато сил працює не на Україну, а проти неї. Маю надію ти відповіси. Доречі, як тебе звати?
RainGirl    14.04.2008, 07:56
Оценка:  0
RainGirl
На справді таких як ми багато, просто деякі із них в ранньому віці ідуть під вплив того що "круто", і розуміють хто вони тільки коли втрачають самі себе, виїжджаючи за кордон...
Мене звати Уляна, сама виросла на Франківщині , обожнюю її місцевість і людей і точно знаю що повернусь...
А як тебе звати і звідки ти?
Storozhylov  (аноним)  13.04.2008, 02:12
Оценка:  0
Я із великою цікавістью прочитав твоє повідомлення. Багато в чому я із з тобою повністью погоджуюся. Дійсно треба пишатися своєю батьківщіною. Це велика біда України , що багато українців не пишаються своєю державою. Саме через це ми маємо велику частку своїх проблем. Коли я дивлюся , як сильно пишаються своїми країнами інші люди, мені стає сумно за нашу Україну. Це все так, але чому тобі не подобається в США? Буду радий, якщо ти відповіси.
RainGirl    13.04.2008, 02:12
Оценка:  0
RainGirl
Я фальші не люблю , а тут все наче в магазині штучних квітів ...куди не подивишся -все награне, неправжнє....Я нічого не маю проти думки що тут легше заробити гроші ніж в нас( хоча останнім часом і тут роботи меншає,- вже надто багато емігрантів тут) , але життя тут нікудишнє.Але це тільки моя особиста думка і теорія
Реклама
Реклама