Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

хіх)))

26 марта´08 1:41 Просмотров: 486 Комментариев: 6
сьогодні, точніше вже вчора був мего день....ну....то я так думала коли прокинулась....)) ну як завжди там прокинулась....недалеко від компа....(здається я щось забула...так.....переповзли до ліжка....) і пішла там далі по маршруту....одна казяФка мене витягла на вулицю...ну....я то пішла( думала, що не надовго і крім того всі кого хотіла побачти (а це аж одна людина!) так навіть і вона пішла на роботу...) еге ж бо....не надовго....на цілий день))

ну...їхала додому....зламалося маршрутне таксі....потім машина, яка робить зупинку в мене під домом(трамвайчик)....і воно така лажа....бо я йшла пішака, через те, що також там була якась аварійо...ну йшла, хвала мені, не сама...а з сусідкою по під*їзду....))і минулою однокласницею....коли я на неї подивилась, то зрозуміла що не все так погано: на невеликих підборах, в велетенською сумкою та котореньким пально.....ви не подумайте.....виглядала дуже елегантно.....а....ще з гарно випрасуваними штаньми)))))Ну а я така собі дівчисько...в капіздоні (добре, що додумалась вдягти зимню куртку)...скейтерах і гарно пасуючою сумкою..)) відчувала себе дость комфортно...

ну прийшли додому і в мене з*явились такі гарні речі, як: зломаний телефон(екран, блін, шоб його перекалатало нафік), чіхання на кожному кроці та божевільний головний біль....

я захворала...посередині канікул....вау)))
І вас, тОвАрІсЧІ, з весною)))

*пішла пити гарячий чай(ну...він мав таким бути пів години тому)*


Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
stupid_cucumber    31.03.2008, 12:32
Оценка:  0
stupid_cucumber
факінг лайф! бат ай єм крейзі хеппі little fool :05:
stupid_cucumber    31.03.2008, 12:31
Оценка:  0
stupid_cucumber
буба, я тут теж з гарячкою сижу))
але канікул у мене нема! так шо товарісчі я за**алася вжеЯ)
а ще я можу позичити тобі своє персональне сонце! воно світить але не гріє чомусь:01:
PristupaNastya    26.03.2008, 15:10
Оценка:  0
PristupaNastya
Бозе,сонечко..))
Захворіла)))
п огода вчора була жалива)))
таке відчуття що весна зовсім до нас не йде)))
то дощ,то сніг..))
не гріє сонце нас))
Одужуй швидше))))
:01: :01: :01:
:4: :4: :4:
Sad_Mirror    26.03.2008, 14:26
Оценка:  0
Sad_Mirror
Ууууууууу... Здається не ти одна з погодою і транспортом так попала...( Хоча мені це все аж ніх не зіпсувало! Навпаки - день був ну просто чудовий... Ти не подумай - я не заганяюсь... Хо поділитись якимись шматками позитиву) А ти одужуй!!!
jamgirl    26.03.2008, 14:26
Оценка:  0
jamgirl
хіх)) та я не сильно й захворала....просто голосно чіхаю)))) в мене день теж був не поганий....та погода шось лихо пожартувала з моїми скейтерами.....зате вже знову весна))))
Реклама
Реклама