Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Романтика

26 марта´08 10:17 Просмотров: 466 Комментариев: 6
Wow...прийшла вчора додому донитки промокла......і кроси і куртка.........і змерзла......добре встигла до цього снігопаду......лише під дощ попала.......Відразу стрибнула в вану грітись а коли вийшла все було вже білим...Зима.


на цьому мої пригоди не закінчились.....можна сказати тіки почались...Бо.. десь о 6 годині вимкнули світло.......потім вімкнули......потім знов вимкнули і так декілька разів.......поки остаточно не вимкнули.....і тоді я задалась питанням чим же займались наші предки коли сідало сонечко? )))бо....по суті одною розвагою мені залишилось радіо - і сон....через годину мені набридло.....і я повернулась до своїх на кухню..... в оточені свічок вони виглядали досить містично)))через пару годин слухання музики, вечері при свічках.... (не в "Города"ми не грали, хоча...якби не було радіо хто знае до чого б дійшли)...ми почали балакать про життя......ох тепер я розумію важливість ТВ для людей....і взагалі світла... в ітозі розмови ми чомусь перейшли на тему історії уркаїни в ракурсі стосунків "хохол-маскаль" і хто до кого більш вороже ставиться..........)))зараз смішно(зараз є світло бо) а ввечері я доказувала що........))ну памьятаю що щось доказувала......Думаю сусіди задались питанням "чого це вони не сплять?" це було в 12. Доречі світло ввімкнули в 00:03 коли я лягла спать в ліжко....отака у нас країна )) десь 5 годин без світла і я стала правозахисником українців)))ххххех жарти жартами, але справді чим займатись коли немає світла? читать книгу з ліхтарем?
доречі я могла лягти спать)) але коли я пішла через коридор до кімнати мені сдалось що там занад то темно..........))) :Р
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Созерцающий    27.03.2008, 14:44
Оценка:  0
Созерцающий
:09: боишься темноты?))))
V1kO    27.03.2008, 14:44
Оценка:  0
V1kO
уяви собі.. :Р
Jacky_online    26.03.2008, 20:16
Оценка:  0
Jacky_online
Телек - это убийца времени. Порой нам действительно не хватает простого человеческого общения. Я уже 8 лет телек смотрю только в отпуске, потому как там кроме рекламы мало что можно найти, разве что канал Discovery еще можно посмотреть. А кино можно и на компе глянуть.
И вообще, нас сильно разбаловали техногенные изобретения, даже отсутствие света, воды кажется катастрофой. :01:
V1kO    26.03.2008, 20:16
Оценка:  0
V1kO
про это я и сказала даже банальный чай приготовить было затруднительно.....по тв я только и смотрю дисковери))) ну ладно......может еще мультики
kukuruku_fish    26.03.2008, 11:10
Оценка:  0
kukuruku_fish
а я в таких случая становлюсь страшной москалькой.... наверно это тёмная сторона моей натурыф, хоть русской крови во мне нет ни капли :01:
Разучил нас телек беседовать... разучил... :04:
V1kO    26.03.2008, 11:10
Оценка:  0
V1kO
)))беседовать? да нет..........говорить гворили а воть страсти какие !
Реклама
Реклама