Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ранок.

26 марта´08 17:39 Просмотров: 509 Комментариев: 13
Чи різниться між собою таке поняття, як ранок? Чи почуває кожен його по-свойому? Певно, що так. та, власне, як?
Не питатиму Вас, адже, то Ваша справа чи сказати мені. Та разкажу, як в мене.

Ранок. Розіпнуті повіки проголошують щось світле, бо на очі впада світло й так лоскотно стає, що й спати більше не можу. Озирнувшись навзбіч, розумію, що оно на верхньому ліжку молодша спить, а поруч мене нікого нема. Бо ночую в батьків, зкуйовджую вкривало, щоб зігрітись. Мала починає кликати тата і я розумію, що дуже хочу ще спати. Враховуєчи, що прокинулась од дзвінка друга - не дивно. Та ж з якою новиною! Я матиму іменний флаєр на його концерт у квітні. Приємно... особливо вдруге прокинувшись, перевірити останні дзвінки і збагнути, що то не сон. Таке теж буває.

Ще один ранок. Вчора. Моя ніжка торкнулась холодної підлоги, плече втулилося у гарячі груди коханого. Наче марево, з мене зповзає сон. Відчуваю задоволення, адже він лежить тут, осьо - поруч! Так, зі мною. Обіймає. Сонце починає блукати по кімнаті, ховаюсь носом у його груди, його хаїр падає на мій, він погладжує мої плечі, а я знов впадаю у сон, бо вжедуже хочу лишитись у його теплі.
Через деякий час дзвенить будильник і я штовхаю під ребро, аби вимкнув цей клятий звук. І знов притискаюсь, втопаю у ньому...
Знов не помітила, як він виліз з ліжка. Чую, як він зве, щоб в універ випустила, щоб чай попила, щоб поруч побула... як не хочу вставати, хай побуде поруч, хай обійме, цілує, ляже лицем на груди і знов засне. Чую, що він і так першу проспав, що не зміг од мене вчасно виповзти, що все ж варто хоч на другу приїхати. Розплющую очі, вже остаточно, на сьогодні востаннє. Бачу його, красивий такий, ніжний, ось він питає, що мені снилося. Знає, зараза моя кохана, що я коли говорю - роздупляюсь скоріше. І я розказую йому ще один мій глюк, що снивсь. А він слухає і обіймає, торкається, пестить. Коли ми стоїму у під"їзді й куримо, я вже роздивляюсь брудне вікно, що розрізнити небо за ним, роздивляюсь коханого, що щось розказує і думає.

Різні ранки, різні думки, різна радість. Та найголовніше - прокидатись щасливою, бо вже давно я прокидаюсь з думкою "Жива!". Знов, знов і знов жива, і це не дратує, а навпаки! Я щаслива цьому!

А як стається це у Вас, панове?
Пожаловаться
Комментариев (13)
Отсортировать по дате Вниз
Sacred_Oleg    21.04.2008, 20:32
Оценка:  0
Sacred_Oleg
Лишилося, й як лишилося...То коли у наступний раз?)
Крис_    21.04.2008, 20:32
Оценка:  0
Крис_
подзвониш - зустрінемось. це закон спілкування зі мною.
Bast_    15.04.2008, 23:42
Оценка:  0
Bast_
у мене це буває так: "пора вставати, треба вчитися", - повторюю сама собі, але то рідко допомагає. о 10 таки вилажу з кубла, йду дивитися на найдорожче диво - на Чмиха. вітаюся з ним, потім дивлюся на градусник - взнати котра година, потім доходить, шо там не години, а температура. йду на кухню, щось п"ю, головне, щоб потім таки дійшло, що ж я пила. потім вмиваюся і застрибую на канапу, викладаюся і читаю далі до посиніння. нудно, але правда))
Крис_    15.04.2008, 23:42
Оценка:  0
Крис_
ото, якби не бачила як це відбувається - не реготала б так))
Sacred_Oleg    11.04.2008, 00:00
Оценка:  0
Sacred_Oleg
Час...залишилося питаннячко саме про час)))
Крис_    11.04.2008, 00:00
Оценка:  0
Крис_
і того вже не лишилось.. ))
Sacred_Oleg    02.04.2008, 22:13
Оценка:  0
Sacred_Oleg
эх, ти, як завжди, права...)
Крис_    02.04.2008, 22:13
Оценка:  0
Крис_
щось не пам"ятаю, коли я в розмові з тобою помилялась )
а взагалі - може зустрінемся? а то я скучила...
Sacred_Oleg    02.04.2008, 00:22
Оценка:  0
Sacred_Oleg
Прокидаэшся з думкою:"жива!"...Розумі ю,добре розумію)...
Крис_    02.04.2008, 00:22
Оценка:  0
Крис_
А хіба був час, коли ти мене не розумів? )..
Зося_Квітнева    26.03.2008, 18:20
Оценка:  0
Зося_Квітнева
Прокидаєшся з думкою "жива!" ? гм...
А є загроза для життя?

Щодня я змушено прокидаюсь - навчання! ррр, ну нащо нам аж на 9ту тулять пари? Невже вони не розуміють, що студенти за вечір дуже втомлюються??
Але встаю, бо маю мету - отримати гарну освіту. І це є тією рушійною силою, яка мене пробуджує...
Sir_Nickolas    26.03.2008, 18:06
Оценка:  0
Sir_Nickolas
Відкриваються очі, зрозумів, що вже прокинувся, але подрімати ще хочеться. Через деякий час починають один за одним кричати будильники. Прокидається дружина, ще деякий час проводится в ліжку. Згодом розумієш, що тре вставати (вимикається черговий будильник). Кухня - сигарета, кава (їжа) - одяг, обув, бумажник, сота, ключі - поцілунок - двері - сонце - окуляри - зупинка - автобус - сон - зупинка - сигарета - дорога - робота.
Крис_    26.03.2008, 18:06
Оценка:  0
Крис_
розумію і підтримую )
Реклама
Реклама