Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Не судіть! Або судіть- як хочете! Мені все-одно...

26 марта´08 21:41 Просмотров: 309 Комментариев: 0
Як добре, що ось тут, в глобальну павутинку ми маємо можливість закидати своїх мушок.)) Я не вийняток. Мені так легше- вилити кавову гущу з душі на віртуальний аркуш і залишити для читання всім охочим, як лист-послання без підпису на лавочці в парку...
Я запуталась, вже вкотре. Навіть не підозрювала, що це настільки важко- просто відпустити. Людська увага важить для мене занадто багато, щоб просто так йти далі, не обертаючись на минуле. "Бздура якась!",- скаже хтось, хто прочитає. І матиме на це повне право! Та я пишу тільки тут і тільки зараз для власного задоволення! Бо мені ніде більше виговоритись, що я почуваю! Тому писатиму все, що захочу!!!
А хочу я одного- щоб мене любили! Набридло просто тупо всім подобатись! Ну якшо не всім, то більшості знайомим! Від цього починає нудити, коли ти не можеш нормально поспілкуватись з хлопцем через те, шо він будь-яке твоє зичне слово сприймає ледь як не таємне признання в коханні! НАБРИДЛО!!! FUCK!!! Я чекатиму на єдиного хлопця, який при зустрічі не шукатиме приводу поцілувати, а чекатиме моменту, щоб скзати, що йому зі мною легко, цікаво. Що нам є про що поспілкуватися і помріяти... Це ж так класно- бути потрібною у всьому!!! І зовсім не банально, і аж ніяк НЕ безнадійно-романтино! Просто кожен має право шукати свого, того, чого по-справжньому хоче!Головне- не боятись вірити в таке.
Може скластись враження, що я -самозакохана ідіотка, яка чомусь вважає себе красунею неписаною, ід якої в хлопців копчик фізкультуру робити починає. Ні, я достатньо самокритична, звичайна дівчина, далеко НЕ ідеальна, з купою непоборених комплексів! Але яка, в той самий час, знає, шо може сподобатись хлопцеві. І це не може бути НЕприємно, як дівчині! Зовсім ні! Просто тоді набагато важче відшукати свою другу половинку, бо можеш сприйняти його і пропустити повз увагу, як одного із. Сподіваюсь, що я таки віднайду тебе. Десь-колись...))

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама