Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Расизм

28 марта´08 12:06 Просмотров: 411 Комментариев: 5
______________________________________________________
трішки загальної інфи

З початку 2008 року в Україні було зафіксовано 29 інцидентів з учиненням насильства над іноземцями, що, на думку міжнародних експертів, можуть кваліфікуватися як расова нетерпимість чи ксенофобія.
Кількість подібних проявів сьогодні перевищує аналогічну статистику за увесь 2007 рік.
За матеріалами Конгресу національних громад України у 2007 році жертвами насильницьких дій на підставі расової, національної та релігійної ненависті стало 70 осіб (відповідні цифри стосуються не тільки іноземців, але й представників національних меншин).
Сьогодні майже 40 тисяч студентів з 129 країн світу навчаються у 209 українських вищих навчальних закладах і проживають здебільшого у великих містах, таких, як Київ, Харків і Одеса.
У 2006 році в звіті тодішнього генерального секретаря ООН Кофі Аннана, поданому на розгляд учасників 39-ї сесії Комісії з народонаселення і розвитку, зазначалося, що Україна входить у першу п’ятірку країн, де мешкають міжнародні мігранти, і займає 4-е місце в цьому списку.
(дані з "Української правди")

для порівняння першого абзацу із цим:

В Росії з початку 2008 року на території скінхедами було убито 49 чоловік. Жертвами нападів радикальних націоналістів в Росії найчастіше стають вихідці з країн Центральної Азії, повідомили правозахисники РФ.
("Новинар")
______________________________________________________
На мою думку, проблема расизму в Україні набула широких маштабів.
Самі расисти виправдовують себе найчастіше тим, що афроамерикаці у нас поводять нахабно, що афроамериканці в Україні нічого не роблять, а живуть за рахунок нашої держави т.д. і т.п.
Не знаю як в інших містах України, але в Києві є вдосталь робочих місць ( якщо не помиляюсь -3 пропозиції на людину), але помічала, що деякі кияни лінуються і не працюють "тому що ця робота не для мене"
Чого бідні - бо дурні (с)
А за моїми спостереженнями, китайці, афроамериканці трудяться за кожну копійку на наших ринках...І вже не скажеш чи більше українців, чи представників інших рас на цій важкій роботі...

Коли була в Франції, спілкувалася з одним чоловіком з Конго. Розповідав, що навчався в Києві, а над ним наші ґлузували: "Он, баунті йде!"... Так соромно було те чути

...в Парижі, помітила велику кількість афроамериканців.Топала по вулиці (а було вже темно), а там- самі африканці...А погляди які були...Не дуже приємно і трохи моторошно...

Тож може у світі добре було б створити окремі райони, де мають ходити самі "чорні" і "білі", щоб не було расизму...
Може так буде правильно? Відрізатись від них і не пускати у свій світ? І не переходити межі їхнього? Так буде правильно?

Я знаю, що афроамериканці бувають дуже чемні, привітні, розумні...Це справа окремо кожного, як себе розвивати!
А нам, слов"янам, варто вже позбуватися в лексичному мовленні слова "негр" - що означає раб! Нема такого суспільного класу! І в Україні ніколи не буде експлуататорів і експлуатованих!
Шануймося!!!Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Опришок  (аноним)  06.04.2008, 02:03
Оценка:  0
Опришок
ну, 4 місце є трохи лукавим. Тут мається на увазі, число мігрантів, які побували в Україні. Але більшість із них прямують далі на Захід. Якщо брати число тих,які осіли, то їх виявиться менше.

Зробимо нормальний східний кордон із Росієї, то й не буде тих мігрантів.
я проти вступу в ЄС. І маю сумніви, що Україна туди вступить. Скоріш за все вона підтримувтаиме тісну співпрацю з ЄС, не будучи її членом, так само як Норвегія, Швейцарія.
Опришок  (аноним)  05.04.2008, 02:40
Оценка:  0
Опришок
не потрібно нікого ізолювати. Необхідно африканським країнам допомогти розвинути економіку, тоді негри їздитимуть тільки із туристичними екскурсіями до Європи.

Проте і в Україну не варто їх пускати як заробітчан. Нам вистачає інородців-москалів, з якими зв'язалися понад 350 років тому.
Зося_Квітнева    05.04.2008, 02:40
Оценка:  0
Зося_Квітнева
існує думка, що коли Україна вступить в ЄС, якщо колись вступить, до нас надсилатимуть таких мігрантів ще більше...
Нині, якщо я не помиляюсь, Україна на 4 місці по прийому мігрантів...
eng_lish_man    29.03.2008, 11:16
Оценка:  0
eng_lish_man
Seek-N-Strike, ти расист? Скільки тобі років?
eng_lish_man    28.03.2008, 12:15
Оценка:  0
eng_lish_man
+1
ти дуже правильно написала
Реклама
Реклама