Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ЧОЛОВІК ЯК ІСТОТА НАДЗВИЧАЙНО КОРИСНА

1 апреля´08 12:41 Просмотров: 512 Комментариев: 0
Зараз стало дуже популярно прикрашати сторін¬ки періодики роздумами, як краще поставити на місце знахабнілого чоловіка, як прекрасно можна прожити без нього взагалі, як завести дюжину коханців і всіх їх обманювати, а насправді любити свою собаку.
Але, як то кажуть, маленька практика варта вели¬кої теорії. І до чоловічого питання теж треба підходити з практичної точки зору. Ніякої користі від подібних знань немає. Усім і так прекрасно відомо, що світт тримається на жінках. Звісно, можна роздумувати, як краще позбутися морально застарілого чоловіка — завести нового і вигнати старого чи завести нового й догодувати старого у вдячність за вірну службу. Але куди корисніше проаналізувати, як цього чоловіка можна використати і як він може вам прислужитися.
Перша і найбезсумнівніша користь від чоловіка полягає в перенесенні важких вантажів. Сюди ж можна віднести закривання погано підігнаних вікон та бал-конних дверей, виламування замків, що заїли, пересу¬вання шаф, вибивання килимів. І коли вже один із них вирішив при конструюванні, що невелике (!!) мускульне зусилля при зачиненні дверей не завадить, хай другий це зусилля і робить. Зекономлений час витратьте на прочитання Сімони де Бовуар.
Друга користь — спеціально навчений чоловік пре¬красно охороняє дім. Після тренування ви зможете без найменшого хвилювання залишати дім під його наглядом на вихідні й відпустку. (Але не забувайте регулярно його вигулювати: якщо цього довго не робити, чоловік з почуття помсти починає псувати й мітити домашній скарб.)
Третя користь — це приготування їжі. Особливо добре чоловікам удається вранішня кава і бутерброди з салом. Якщо чоловік гарної породи, він буде цінувати ваш вранішній сон, вставати й готувати вам сніданок. Окрім того, чоловік годиться для миття посуду, прибирання та прання постільної білизни.
Четверта користь — чоловіка можна використати в якості шофера та опори, якщо вам спав на думку блаж одягнути вузьку спідницю і туфлі на високих підборах, а також як компанію . Супроводжуючи, він може вас фотографувати — адже самостійно це зробити нелегко.
П'ята — його можна послати за мінералкою чи сигаретами, а також на базар за продуктами та запчастинами.
Шоста, досить рідкісна користь. Є такі чоловіки, які вміють читати. Це позбавить вас від необхідності перетрушувати гору макулатури в пошуках чогось цікавого: він сам це зробить. Такий чоловік — радість у домі: він уміє й пожартувати, і розповісти віршик чи повчальну історію. Він — окраса святкового столу. Його можна і треба показувати гостям.
Сьома, сумнівна користь. Деякі породи чоловіків уміють заробляти гроші. Але це вже хто яку любить. Як правило, чоловік, шо заробив грошей, сповіщає про це всіх голосним виттям і гавканням, а це може не сподобатися любительці тиші.
Восьма, інтимна користь. Чоловік може слугувати подушкою, гладити вас по голові, приносити вранці капці, цілувати і таке інше. Деякі дуже добре вміють займатися коханням; такі чоловіки особливо цінуються. Не викидайте такого чоловіка — якщо він вам набридне, подаруйте його подрузі.
І, нарешті, дев'ята користь. Чоловік — це відданий друг людини, а друг — це завжди дуже добре.
Звісно, чоловік у хаті вимагає клопоту, і до цього треба бути готовим перед заводом чоловіка. Якшо ви таки зважились на це, потрібно тут же почати його навчати. Звісно, якщо у вас чоловік з родословною, це потребуватиме певних витрат на добрий клуб і тренера: такі чоловіки з родоводами погано піддаються навчанню. Можна виховати його і власноручно, професійні чоловікологи із задоволенням нададуть вам цінні рекомендації. Але все-таки будьте обережні при виборі чоловіка: ніяке виховання не виправить погану спадковість, і дома може виявитися, що замість піджарого красеня ви придбали верескливу шавку. А потім і кинути шкода, і користуватися неможливо.

(с) Світлана Пиркало "Зелена маргарита"
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама