Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

от як Маринка моя

1 апреля´08 23:51 Просмотров: 558 Комментариев: 4
вирішила я написати щось з підозрою на розумність:) про коментарі.
от є такі люди. які напишуть якийсь чимошний запис у щоденнику і починають кидати посилання на нього усім своїм друзям з проханням прокоментувати! а є і такі, от як Маринка моя, які пишуть дуже цікаві та розумні речі , як моя Маринка, які цікаво та пізнавально читати, і зовсім не просять, щоб їх коментували, от як моя Маринка....бо генії не прагнуть визнання ( хм. я замислилась чи моя Маринка геній, чи може вона просто пише дуже-дуже цікаво?) . і як не дивно всеж знаходяться десь гарні та розумні хлопчики, дівчатка, жіночки, які читають Маринкині пости та коментують! але коментують тоді, коли є що сказати! адже генії вони на те й генії, щоб писати так,щоб це було зрозуміло ( кому потрібно, той зрозуміє навіть генія)щоб це було зрозуміло на стільки, що потреби коментувати ( задавати у коментах питання стосовно до того, що написано вище у посту генія) не виникало.
от я написала це все і зрозуміла, що не дано мені розуміти напевно про що пише та сама Маруся Крицька, оскільки я вічно пишу якість дурні коментарі з дибільними смайлами та словами захвату :))) генії себе так не поводять! отже буду розумнішою і буду писати у коментах розумним , гарним, дорогим людям щось важливе та значиме, а не те , що я пишу зазвичай :)))


Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Mas9n6ka    05.04.2008, 13:07
Оценка:  0
Mas9n6ka
А який саме мій пост надихнув тебе написати цей свій?
inLimiT    05.04.2008, 13:07
Оценка:  0
inLimiT
не знаю. взагаліто я почала писати з думкою про картінки в контакті, на які деяті прибахані дівчатка добавляють усіх друзів з проханням прокоментувати......а потім згадала твої деякі пости і кароче...от так от :)
Mas9n6ka    04.04.2008, 22:21
Оценка:  0
Mas9n6ka
Я так зрозуміла, що ніхто і нічого вже не прокоментує, бо нема чого додати))
А олт почати писати розумні речі - це добрий намір. В тебе все вийде)
inLimiT    04.04.2008, 22:21
Оценка:  0
inLimiT
велике тобі, дівчинко, пасибі, що покладаєш на мене такі надії.
Реклама
Реклама