Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Факін зло

7 апреля´08 13:22 Просмотров: 331 Комментариев: 3
Зло…що це таке? Невже, це зелена зміюка, що обвила заборонене дерево і нагло пропонує Єві з’їсти злощасне яблуко? Не знаю… може зло – це Єва, її пиха, її цікавість, її непростима гординя, усе те, що змусило її простягнути руку і взяти запропонований огидною тварюкою фрукт?
А може зло – це Адам, злегка тупуватий і надто добрий, аби перешкодити більш сильній морально жінці і встояти перед її чарівливою посмішкою і оксамитом холених рук. Він пішов у неї на поводу, щоб потім із покоління в покоління тиранити її принизливим скигленням враженої чоловічої гордості.
Чи може зло - це Бо… Адже, хто ще може отак взяти і схиляти власних витворків до зради. Встановити посеред Раю заборонене дерево і посадовити на нього схиблену зміюку (адже ж ні в кого не виникає сумнівів, що без Його на те волі, змій не мав би жодного доступу до слабких істот)… Але ж нііііі!!! Як же можна про таке говорити, як можна взагалі думати про ТАКЕ?!! Бо ж навіть такі думки – то є ЗЛО. Значить я – зло?! Зло, яке думає саме про себе…
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
alexa_girl    24.04.2008, 12:38
Оценка:  0
alexa_girl
38:21:767 Прикольно) И ЗАПОМНИ! Никогда! Повторю - НИКОГДА! не зоходи на http://qimba.net, там УХХХ!
Viorteya    08.04.2008, 15:38
Оценка:  0
Viorteya
:02: а ты думаешь, я стану спорить))))) Между прочим..спорить с мужчиной..тоже не женское дело :01: ее дело - смотреть сериалы, читать любовные романы и обсуждать новую модель розовых туфель модных в этом сезоне...)))
Brendon_Walsh    08.04.2008, 08:32
Оценка:  0
Brendon_Walsh
а может меньше судоку нужно решать?математика-не женское дело
Реклама
Реклама