Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Комплекси.

8 апреля´08 16:16 Просмотров: 362 Комментариев: 5
Комплекси формуються до 12 років - любить повторювати одна викладачка. Аспірантка з факультету психології, дівиця трохи старша за нас. Досвід спілкування підказує, що баришні з подібними конячими фізіономіями й гучним голосом знають про комплекси лишень із книжок.

Хоча, як твердить та ж таки викладачка, комплекси мають геть усі. Ніхто не виняток, навіть баришні з конячими фізіономіями.

Наші дитячі комплекси - вина всім невдачам, твердять нам психологи, що начитались книжок. Просто позбудься комплексів - і буде тобі щастя аж до неба.

Позбудься джерела комплексів. Стань постійним клієнтом пластичної хірургії, танцювальних шкіл Чапкісів, валютних курсів Форексів. Змінюй колір волосся раз на місяць. Знайди друзів-мажорів та виси з ними в клубі. Спи з багатьма чоловіками. Навчись курити.

Або ж поводься з комплексами так, ніби їх нема. Наче тобі ніколи в житті навіть не хотілося мати некриві ноги, чи вміння заробляти гроші, чи вдосталь чоловічої уваги. Все це - міф, в який вірить хто завгодно, тільки не ти.

Але звідки психологам знати речі, яких ніколи не напишуть у книжках.

Позбутися комплексів неможливо.
Це не цвяшок в голові, який просто треба витягнути. Це - рана від цвяшка, яка труїть сама себе.

Найбільша сміхота - це коли комплекси повертаються.
Рано чи пізно, коли думаєш, що в тебе вже все-все добре - вони раптово беруться нізвідки. І кажуть, що всі твої зусилля, всі твої парива і поривання до мети - сміхота, та й годі. Тупотіння на місці.
Коли всі свої невдачі, які довгий час вдавалося не помічати, помічаєш раптом - всі разом, у всій їх красі.
Коли ненависть до себе - ні, ти не позбулася її. Ховала чи скидала на звалище, як ядерні відходи, але утилізувати якось не вийшло.

Так само, коли не можеш заснути і думаєш - оце заплющу очі, ніби я сплю, і все вийде, я хочу спати, я сплю, я сплю. Хвилин десять із зусиллям намагаєшся заплющувати очі - і врешті, широко розкритими дивишся в темряву і розумієш, що спати таки не хочеш...
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
kotfriend  (аноним)  10.04.2008, 09:27
Оценка:  0
kotfriend
Люди-люди... зачем спорить... Попробую высказать свою точку зрения, хотя не претендую на верность своих слов... У каждого человека или существа есть свой взгляд на жизнь... Копмлексы - это настолько растяжимое и странное понятие, ибо о этом пишут умные книги, и писать будут еще десятки тысяч лет. То не вышло - комплекс, так не получается - комплекс... Тогда выходит, что мы все жутко закомплексованые создания... А вы задумывались о настроении, о вдохновении жизни в малой или большой степени? Ведь, у каждого бывают моменты, когда он сидит и думает - ничего не выходит, как не старайся, там проблемма, тут проблемма... Это копмлексы? Нет... Ведь на следующий день понимаешь, что со всем можно справится...
Пустельник_    10.04.2008, 09:27
Оценка:  0
Пустельник_
Ти правий, можна.
Це була зла замітка під настрій того дня.
Люди бувають слабкими, але назавтра стають сильними. вампіри, до речі, теж..)
Ватель    09.04.2008, 22:32
Оценка:  0
Ватель
прочитав одну книжку, яка казала - маєш острах - зроби це!)) я й зробив))) не можу сказати, що корисно, та... я хоча б знаю результат. Інша справа зі сном... можу годинами про щось думати і не засинаю... а осб подумаю про море, чи про пасхи....))))
Verbena    08.04.2008, 18:36
Оценка:  0
Verbena
ІМХО люди, які знають про комплекси тільки з книжок - щасливі люди :07: так шо можна навіть трішки позаздрити тій баришні і повчитися у неї боротьбі з комплексами :05:
АфигениЯ    08.04.2008, 17:16
Оценка:  0
АфигениЯ
Ты неправа. При чем достаточно сильно.
От комплексов легко избавиться навсегда. И если они как ты говоришь возвращаются, то это не то же самое.
Пример со сном еще больший бред (извини но это так). Если ты не можешь заснуть - отвлекись от этих мыслей и не пройдет и 10 минут как ты уснешь. Свойство психики такое.
комплексы приходят и уходят. Другое дело какое у тебя к ним отношение.
Реклама
Реклама