Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Я знаю.

10 апреля´08 15:51 Просмотров: 403 Комментариев: 3
О, тепер я знаю багато речей.

Я знаю, чого мені боятись найбільше в житті. Того, що захворію я або хтось із моїх любих людей. А все решта не варте, справді не варте.

Я знаю, що коли не дуже вправно вмієш ходити в туфлях на шпильці, не варто відкладати нові туфлі до "якось іншим разом". Треба взувати, і все. Бо іншого разу не буде.

Я знаю, що я прекрасна - саме тепер, в цю хвилину, і в наступну теж буду прекрасна. Я прекрасна, як ці француженки, хоч в них завеликі губи, і неправильної форми очі, і обличчя в веснянках. Я п"ю дороге і смачне латте - вперше таке смачне латте після Белграда. Я сиплю в стакан цукор прямо на пінку, а потім виїдаю ту пінку трубочкою, і вона хрустить на зубах із цукром. А ще мене зараз поженуть із цього шарового службового інету, де я напросилася відправити матеріал про фестиваль. Саме тому я пишу так швидко.

Я знаю, що зараз вийду надвір, і життя буде прекрасне.
І світитиме сонце.
O'revoir.

КИЇВ-ФРАНЦІЯ-КІНО


НАЙНОВІШІ ФРАНЦУЗЬКІ КІНОФІЛЬМИ УКРАЇНСЬКІ ГЛЯДАЧІ ЗМОЖУТЬ ПОБАЧИТИ ПІД ЧАС "ФЕСТИВАЛЮ ДОПРЕМ"ЄРНИХ ПОКАЗІВ", ЩО ПРОХОДИТЬ В РАМКАХ "ФРАНЦУЗЬКОЇ ВЕСНИ"

КИЇВ, 10 квітня. (Анна Пучкова - УКРІНФОРМ). Новинки французького кіно стануть доступні українському глядачеві цього тижня під час "Фестивалю допрем"єрних показів", що проходить в рамках цьогорічної "Французької весни в Україні", повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
Чотири фільми французьких режисерів, зняті протягом 2007-2008 рр., демонструються в кінотеатрі "Україна" 9-12 квітня. Фестиваль відкрився стрічкою Джуліана Шнабеля "Скафандр та метелик", що була нагороджена кінопреміями "Сезар", "Golden Globes", а також відзначена на минулорічному Каннському фестивалі. Фільм, оснований на реальних подіях, розповідає історію редактора Жана-Домініка Бобі, що у розквіті свого життя пережив хворобу та лишився паралізованим. Маючи єдину рухому частину тіла - очі, герой знайшов спосіб спілкуватися з друзями та близькими, і навіть надиктувати книгу, яка за його життя вийшла друком. Поринути у внутрішній світ хворої людини та поглянути на життя її очима глядачеві допомагають унікальні творчі знахідки режисера, а також майстерна операторська робота.
Також для перегляду під час фестивалю запропоновані стрічки "Поцілуй мене, будь ласка" (режисер - Емануель Муре), "Всі пісні тільки про кохання" (Крістоф Оноре) та "Вбивця" (Седрік Анжер).
"Французька весна" не обійшла увагою і тих, хто не може жити без кіно і вдень, і вночі. Шестигодинний марафон "Довга ніч... короткого метру" запропонує добірку найкращих зразків французького короткометражного кіно, що будуть показані в ніч на 19, 20 та 21 квітня.
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
charodijka    14.04.2008, 00:16
Оценка:  0
charodijka
дякую,що пишеш.
Пустельник_    14.04.2008, 00:16
Оценка:  0
Пустельник_
дякую, що читаєш.

Твої тексти непокоять.
видужуй....=)
Ватель    13.04.2008, 20:01
Оценка:  0
Ватель
гарний настрій)
Реклама
Реклама
Популярные заметки