Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ну чому так?!

13 апреля´08 19:14 Просмотров: 397 Комментариев: 2
Да, давно не писала тут...Просто ні часу не було вільного занадто багато, ні натхнення...Да і нет трохи глючить і дуже повільний став...А от сьогодні вирішила написати...Просто думка прийшла, і поки вона не пішла назад, я вирішила викласти її тут!..

Ще один тиждень закінчується...Ще один...Так само, як і попередній, і то. що був ще раніше...Просто проходить життя...В унівєрі завал, бо здавати скільки всього треба, що сил на це все просто не вистачає...І часу не вистачає...Починаю мріяти при 25 час...І про сон... Тому я просто забила на все. і втікла...Від завдань, рефератів, контрольних...Просто поїхала з подружкою в село до її бабусі на вихідні!..І ні секунди про це не пожалкувала! я провела час так класно, як давно не проводила! Ті люди, з якими я познайомилась там, такі суперові, що в мене зразу скдлось враження, що їх всіх я знаю все своє життя! Бо з ними так просто і легко..Вони такі прості і так легко прийма.ть в свою компанію, що я зразу ж відчула там себе своєю людиною!...І це так класно! Ми ходили на пікнік, смажили курячі ніжки і крильця, спілкували, співали. танцювали і просто бісилимь! І це буво чудово, бо я могла там робити щось таке, що я б ніколи не зробила вдома, в соїй компанії, яка в мене тут, бо вони б зробили висновок, що я просто хвора людина!..А там...Наприклад, я вволю налазилась по деревам! Просто в мене був такий чудовий настрій, що мене тягнуло на подвиги!)))І я ніколи не забуду ці вихідні!..

А сьогодні ми повернулись додому...І знову почалась рутина...Щоденні турботи...Знову повернулись проблеми в навчанні....Івсе т, про шо я навіть не думала вчора!...І від цього так сумно стало...(((

А ще в мене чомусь завжди після якихось гарних і позитивних подій наступного дня починається якась депресія...Стає сумно...Мабуть, це саме того, що все хороше колись закінчується, а я так цього не хочу....(((

Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
bring_the_noise  (аноним)  14.04.2008, 01:08
Оценка:  0
bring_the_noise
Я думаю,что у тебя есть время. Я уверена в этом. В данный момент, привожу пример, это я.
Учусь, работаю. Один плавующий выходной. Личной жизни никакой.
Редко вижусь с друзьями, с родителями мало общаюсь(когда прихожу, они отдыхают, просыпаюсь их нет,на работе)
Я иду в университет. Затем еду на работу. После работы, ночные клубы, кафе... Правда в последнее время, меньше. Так что, у тебя ещё цветочки :02: :02:
Но мне нравится моя насыщенная жизнь.
:62:
Olysik!    14.04.2008, 01:08
Оценка:  0
Olysik!
Може, час і є,але я не вмію його правильно планувати...І тому нічого не встигаю...(((
Реклама
Реклама