Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Раніше,коли я ще не сформувала так багато принципів та світоглядів, коли я

14 апреля´08 0:18 Просмотров: 291 Комментариев: 0
Раніше,коли я ще не сформувала так багато принципів та світоглядів, коли я ще не була такою гнучкою в розумінні життя, я бажала кохання. Моє самолюбство тоді ще не досягло свого розквіту та впевненості. Я була соціально та матеріально захищеною (плюси хорошої сім’ї) і вважала, що на кохання не впливає ні походження людини, ні зовнішність, ні зарплата. Це для мене було неважливо, так само як і не важлива така нісенітниця як акуратність. І чхати я хотіла на якісь правила та устрої. Щоправда я була гарно вихованою чи то батьками, чи то книгами яких я читала вдосталь, чи то на рівні підсвідомості. Але я не про те. Я сьогодні думала… так. Зараз моє самолюбство досягло впевненості. Що це означає? Просто. Так, всі люди рівні. Так, головне внутрішня краса, а зовнішність можна зробити. Так, гроші теж можна зробити, головне розум та вдача. Але… але самолюбство, воно як совість, воно нізащо не дозволить закохатись в когось, хто нижче станом, чи гіршої зовнішності. Розум холодна річ… йому байдуже на розуміння серця. Бо серце, воно сліпе, воно бачить тільки істину, а брехні не бачить. А мозок чітко знає свої обов’язки. Я думаю кохання приходить тільки тоді, коли ми дійсно його бажаємо. Коли нема розрахунку, нема мрій. Коли ми не придумуємо історій і розвитку подій. Коли мозок бачить істину, а серце не засліплене брехнею.
Самолюбство… сволота це самолюбство. До біса самолюбство… воно заважає об’єктивності.


Статистика..
Я, людина, яка ненавидить плани, розклади, структури…
Я закохана в статистику.
За статистикою жінки гірші друзі за чоловіків.
За статистикою, чоловіки частіше закохуються.
За статистикою …
За статистикою, мій мозок протестує будь-яким змінам.
за статистикою…

Самосвідомість – це коли щось робиш усвідомлено, відповідно до свого світосприйняття. Гаразд. Можна робити якісь вчинки не усвідомлено, керуючись лише інстинктами чи спонтанністю (хоча це той ж самий інстинкт, як на мене) але важливо, щоб потім була здатність проаналізувати дії, об’єктивно і цілковито щиро. Тобто самосвідомість включає «повну відвертість» та критичне сприйняття оточуючих, і ця критичність не повинна бути порушена самолюбством.
Людина досягає розвитку людини усвідомленої саме коли вміє бути чесною із собою. Чесність з іншими – справа особиста. Головне розуміти коли дійсно обманюєш. Навіщо це все потрібно? Своєрідна сходинка, яку неможливо перестрибнути, а потрібно пройти, аби зрозуміти правила життя. Адже життя теж має певну структуру. Не таку, яку придумали егоїстично-демократично-анархістські суспільства. Знання цих правил не забезпечує матеріальний успіх, проте сприяє психологічній стабільності.


Чекаю дзвінка. Гаразд. Спробую не чекати. Тоді точно зателефонують. Watching pot never boils.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама