Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Раніше,коли я ще не сформувала так багато принципів та світоглядів, коли я

14 апреля´08 0:18 Просмотров: 312 Комментариев: 0
Раніше,коли я ще не сформувала так багато принципів та світоглядів, коли я ще не була такою гнучкою в розумінні життя, я бажала кохання. Моє самолюбство тоді ще не досягло свого розквіту та впевненості. Я була соціально та матеріально захищеною (плюси хорошої сім’ї) і вважала, що на кохання не впливає ні походження людини, ні зовнішність, ні зарплата. Це для мене було неважливо, так само як і не важлива така нісенітниця як акуратність. І чхати я хотіла на якісь правила та устрої. Щоправда я була гарно вихованою чи то батьками, чи то книгами яких я читала вдосталь, чи то на рівні підсвідомості. Але я не про те. Я сьогодні думала… так. Зараз моє самолюбство досягло впевненості. Що це означає? Просто. Так, всі люди рівні. Так, головне внутрішня краса, а зовнішність можна зробити. Так, гроші теж можна зробити, головне розум та вдача. Але… але самолюбство, воно як совість, воно нізащо не дозволить закохатись в когось, хто нижче станом, чи гіршої зовнішності. Розум холодна річ… йому байдуже на розуміння серця. Бо серце, воно сліпе, воно бачить тільки істину, а брехні не бачить. А мозок чітко знає свої обов’язки. Я думаю кохання приходить тільки тоді, коли ми дійсно його бажаємо. Коли нема розрахунку, нема мрій. Коли ми не придумуємо історій і розвитку подій. Коли мозок бачить істину, а серце не засліплене брехнею.
Самолюбство… сволота це самолюбство. До біса самолюбство… воно заважає об’єктивності.


Статистика..
Я, людина, яка ненавидить плани, розклади, структури…
Я закохана в статистику.
За статистикою жінки гірші друзі за чоловіків.
За статистикою, чоловіки частіше закохуються.
За статистикою …
За статистикою, мій мозок протестує будь-яким змінам.
за статистикою…

Самосвідомість – це коли щось робиш усвідомлено, відповідно до свого світосприйняття. Гаразд. Можна робити якісь вчинки не усвідомлено, керуючись лише інстинктами чи спонтанністю (хоча це той ж самий інстинкт, як на мене) але важливо, щоб потім була здатність проаналізувати дії, об’єктивно і цілковито щиро. Тобто самосвідомість включає «повну відвертість» та критичне сприйняття оточуючих, і ця критичність не повинна бути порушена самолюбством.
Людина досягає розвитку людини усвідомленої саме коли вміє бути чесною із собою. Чесність з іншими – справа особиста. Головне розуміти коли дійсно обманюєш. Навіщо це все потрібно? Своєрідна сходинка, яку неможливо перестрибнути, а потрібно пройти, аби зрозуміти правила життя. Адже життя теж має певну структуру. Не таку, яку придумали егоїстично-демократично-анархістські суспільства. Знання цих правил не забезпечує матеріальний успіх, проте сприяє психологічній стабільності.


Чекаю дзвінка. Гаразд. Спробую не чекати. Тоді точно зателефонують. Watching pot never boils.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама