Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Санті!

15 апреля´08 13:28 Просмотров: 456 Комментариев: 4
Кожна історія має свій початок і, звичайно, як усі уже звикли, своє закінчення. Але тут чомусь не так. Є початок, але завершення не має, а все тому, що життя продовжується.Так само і моя історія живе, росте з життям. А чи важливо це для нас?, а особливо для тебе читачу?
Як я уже говорила, це звичайна історія маленької дівчинки Санті. Кумедне і навіть дивне ім'я, але Санті було байдуже, воно подобалось їй. Так само як усім.
Ця юна леді, як здавалось на перший погляд, була звичайна. Але це не так. Щось у її зовнішності подобалось усім чоловікам, щось притягувало їх до неї. Вона сама не знала чому, адже, як вона подумки говорила собі: нічого особливого. Так, нічого особливого. Маленька дівчина, навіть далеко не 60-90-60. Але їй було байдуже.
Санті народилась і виросла в великому місті. Її дитинство минуло в маленькій квартирі, вікна якої виходили на чудовий парк. Який вона ненавиділа, а чому не знала та не могла навіть собі самій сказати чому.
Зі свого дитинства вона пам’ятає мало. Так їй здавалось. Та згадувати вона і не любила. Адже спогади завжди навіювали їй лише смуток, зіпсований настрій і сльози. А що згадувати?... Школу?... Друзів?...
Школа для неї була лише ще один неприємний період в її житті. Не тому, що Санті була дурепою. Ні, вона була розумницею. Навчання завжди давалось їй легко. Та вона і не переймалась би з цього приводу якби все було по-іншому. Бідне дитя ненавиділо школу за те, що від неї завжди чекали більшого як батьки так і викладачі. І вона завжди виправдовувала їхні сподівання, але не свої. Їй так хотілось бути як всі, як всі її однокласники. Як всі мати дитинство, бути звичайною дитиною. Але все уже давно вирішили за неї. Їй лишилось лише одне -- змиритися. Що вона і зробила.
А друзі? Що вони? Та нічогісінько… Вона мала знайомих чимало, але справжніми товаришами Санті не могла їх назвати. А чи була в цьому потреба? Ні. Дівчина жила своїм життям. Вона любила самотність. Адже давно звикла до того що якщо і з'являлась нова подруга, то лише заради того щоб Санті допомогла їй.
І так весь час. Та дівчина не переймалась цим, адже давно звикла до усього.
Єдиний приємний спогад у її житті, як вважала юна леді, це її невеличке мальовниче село. Але минуть роки і Санті визнає, що помилялась. Що в цієї чудової юної леді є чимало приємних спогадів, які їй подарує доля.

Сьогодні Санті виповнилось 18 років. Цей день вона чекала з нетерпінням. І ось він настав, але радості ніякої. Чомусь немає настрою. Та і погода не дуже. З ранку було хмарно. Вітер. А зараз під вечір іще гірше іде дощ. І все це навіює не радість, а лише смуток.
19.00. Зібрались рідні. Але Санті байдуже. Ще один день народження який мине як звичайний день. Ні спогадів, ні жодної радості.

Літо. Велика радість юна леді скінчила школу. Попереду вступні іспити. Новий етап в її житті. Вона чекала цього довгі 11 років. Тепер, як говорив її тато, у тебе нове життя.
Екзамени… Так ці два місяці були такими довгими і нестерпними, але вони минули. Тепер Санті студентка найкращого університету. Про що лише мріяти?

1 вересня. Для багатьох із нас це лише звичайна дата в календарі. Але не для Санті. Сьогодні вона прокинулась дуже рано. Так, о 06.30 ранку. Та здається, що вона зовсім і не спала. Але вона і не переймається цим бо дуже квапиться до університету. А як і не поспішати?... Сьогодні вона вперше переступить поріг навчального закладу, який лише пізніше стане новою домівкою у її житті.
У неї чудовий вигляд. Вона одягла свою нову білу блузку з вишивкою, яка їй дуже личить. І звичайно, чорну спідницю. Вона хотіла виглядати як найкраще, хотілось сподобатись усім.
І ось вона уже сидить в машині.чекає на маму,яка пообіцяла,що відвезе її.Але не зможе бути в цю хвилину поруч з нею,адже поспішає на роботу.І так завжди.
Їхати здається біля часу. І це її бентежить. Вона хвилюється. В голову лізуть різні думки. А раптом я не сподобаюсь нікому? Та не хвилюйся , моя люба Санті, усе буде чудово. Але вона навіть і не здогадується про це.
Університет вона знайшла не одразу.
Її група виявилась не такою і великою.
Як і сталось Санті сподобалась майже усім хлопцям в групі. І це її тішило, адже інакше і не могло і бути.
Розпочався новий навчальний рік, який мав принести чимало несподіванок у її життя.
Так і сталося.
Нові знайомства. А їх було чимало. Та одне вона згадує і досі.
А розпочалося все із знайомої. Вони ніколи не були подругами. Лише інколи зустрічалися, коли Кірі було самотньо. Кіра була однолітком Санті. Вони навіть ходили колись в одну школу.
*****
Жовтень....Кіра зателефонувала Санті і попросила зустрітись терміново.Адже щось трапилось.
Поспішаючи на зустріч Санті не знала,що та розмова змінить її життя.Що знадобиться лише рік щоб зрозуміти,що події тієї ночі були лише дитячим захопленням.
Вечір.Дві подруги сидять в парку.
Розмова видалась звичайною.Кірі потрібно було лише дізнатись як минула зустріч Санті з Ніком ..
І Санті розповіла, що такої жахливої зустрічі у її житті небуло ніколи.Вона з температурою поїхала зустрітись і даремно,адже лише згаяла час і не більше.Було не весело,розмова ніяк не клеїлась,та і Санті не мала бажання для душевних бесід.Вони провели нудно час в макдональдсі...і потім Нік відвіз її на машині додому.Здавалось все,але це не так.Санті не сказала головне,що він їй сподобався дуже.
здавалось ці дві дівчинки могли розмовляти вічно про цього хлопця,який мав здатність причаровувати і розбивати серця.
Але тут їх розмову перебив милий хлопчина,Санті він сподобався одразу,але вона не подала виду.
-У двох гарненьких дівчат не буде запальнички?-сказав Влад.
-Знайдеться.-відповіла Кіра.
так завязалась довга розмова.Вони познайомились.і уже четверо мило проводили час.
вечір спливав швидко.уже було пізно і Санті потрібно було іти додому.,Але Кіра ніяк не бажала...Санті була готова лишити подругу одну з двома незнайомими людьми,але не зробила цього
минула ще одна година і Санті встала щоб іти додому,адже знала що батьки хвилюватимуться, а ще Влад і Стас пообіцяли що через годинку відвезуть їх додому.
Але цього не сталось.ще гірше вони навіть не посадили юних леді на машину,але лише сказали,що Кіра і Санті можуть поїхати з ними.
Злі обидві вони пішли геть від них,і самі заплатили за таксі.
Звичайно якби хтось з друзів дізнався що з ними трапилось ,то дівчат висміяли.Тому вони домовились,що це лишиться їх таємницею.

(далі буде)

Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Jennie_Dreamland    15.04.2008, 13:49
Оценка:  0
Jennie_Dreamland
Солнц загляни до меня и дай совет :04: Плиз!!! :04: :04: :71:
Я не знать что мну делать :71:
LERAangel    15.04.2008, 13:49
Оценка:  0
LERAangel
оки зайду
Jennie_Dreamland    15.04.2008, 13:37
Оценка:  0
Jennie_Dreamland
Пиши далі мну цікаво :62:
LERAangel    15.04.2008, 13:37
Оценка:  0
LERAangel
оки..продолжение есть,когда найду время,то наберу текст!
Реклама
Реклама