Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Роль жінки в світі та у житті

16 апреля´08 13:04 Просмотров: 2517 Комментариев: 0


Як представниця прекрасної статі я не могла не замислюватись над тим,яке місце мені відведено в цьому житті,яку роль я відіграю в ньому.
Порівнюючи питання, що поставали перед суспільством в цілому, або конкретно жінками про їх місце і роль у суспільстві, ми можемо спостерігати велику відмінність у суті цієї проблеми. Сьогодні питання постає таким чином: о робити жінці? Чи потрібно їй працювати? Кожна жінка знаходить відповідь на ці питання самостійно. Проте,чи будь-який вибір є правильним? Як щодо господарювання?
Як на мене, то майбутнє домогосподарки насамперед для себе обирають саме слабкі жінки, які самі досягти чогось в цьому житті не можуть. Так, так..... Саме ті, що не здатні ні на що серйозне, не можуть розраховувати в цьому житті на себе. Такі люди живуть за рахунок інших, виконуючи лише прості господарські обов’язки. Тут, ми можемо провести паралель з роллю жінкии у ХІХ - на початку ХХ ст. Так, у цей період жінка тільки й займалася господарюванням,виховуванням дітей. Чи враховуєте ви різницю між господарськими обов’язками того часу і зараз?! Мабуть, що ні. А потрібно було б. Тогочасна жіна працювала на полі не покладаючи рук, готувала їжу, та що там готувала,вона утримувала всю сім’ю, прибирала, та й ще дітей виховувала. При цьому в неї не було жодної техніки з тієї,що є доступною для нас.
Як на мене, то досягти потрібно в житті всього,на що спроможний. Потрібно вижати із себе усе,що дано Богом, усе, що залишилося. Потрібно жити так,щоб по тобі залишився слід у світі та серцях близьких тобі людей. Отримати освіту,побудувати кар’єру, влаштувати особисте життя, забезпечити безбідну старість собі та дати все можливе дітям – ось головні цілі нашого життя.
Забезпечення власного існування, на мою думку, є основним аспектом нашого життя. В наш час,розлучення, чи невдалі шлюби – звичайна річ. В таких ситуаціях потрібно бути впевненою в тому, що ти в змозі взяти відповідальність за тих, хто залишається з тобою. Необхідність у матеріальних ресурсах приводить нас до необхідності працювати.Саме через працю ми маємо змогу виразитися як особистості, реалізувати свій людський потенціал.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама