Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

КРЕДО ЖИТТЯ

16 апреля´08 15:33 Просмотров: 2718 Комментариев: 2
Ходи спокійно у вирі жіттєвого галасу, суєти та поспішності і пам'ятай, який блаженний мир може бути в тиші. Наскільки можливо без компромісу будь у добрих стосунках з усіма. Говори правду спокійно і зрозуміло. Та слухай інших, навіть нудних і неосвічених, бо вони також мають що сказати. Уникай галасливих і агресивних людей, бо вони бентежать і дратують дух. Якщо ти будеш порівнювати себе з іншими, то станеш пихатим або розчарованим, тому що завжди будуть люди менш інтелектуальні або розумніші за тебе.
Радій своїм досягненням, як і планам. Будь зацікавленим своєю роботою, якою скромною вона о не була. це справжній скарб у мінливі часи. Будь обережним у ділових справах, тому що світ повний обману. Але нехай це не розчаровує тебе, тому що у світі є доброчесність. Тому що багато людей прагнуть високих ідеалів і скрізь життя повне оптимізму. Будь завжди самим собою. Не удавай показухи в любові, а також не будь цинічним у любові, тому що всупереч всій сухості і розчаруванням у житті вона вічна, як світ. Спокійно сприймай нестримний рух років, милостиво віддаючи те, що належало молодості. Виховуй силу власного духу, щоб захистити себе при несподіваному нещасті. Але не втомлюй себе фантазуванням та уявними здобутками. Будь реалістом.
Багато страхів народжується від самотності, яка навіює втому. Дотримуйся здорової самодисципліни в усьому, але будь добрим і лагідним до себе. Не обтяжуй себе самобичуванням. Бо ти дитина всесвіту не менш, ніж дерева і зірки. Бо ти маєш право бути тут. І зрозуміло це тобі чи ні, але, без сумніву, всесвіт розкриваєть-ся для тебе. Для цього будь у мирі з Богом, як би ти не уявляв собі його і якими б не були твої труди, і прагнення в галасливому безладді життя. Зберігай мир із своєю душею. При всякій омані, яка несподівано торкнулась твоєї Долі чи в тяжкій роботі, чи в розбитих мріях, пам'ятай - це все ж прекрасний світ! І ти в ньому непохитно прагни бути щасливим. І будеш ним!
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
АлечЪка    12.09.2008, 09:57
Оценка:  0
АлечЪка
Интересно услышать такое :01: позновательно но не очень реалестично :05: хотя может и возможно но не для многих ..:05: У каждого свой путь и свой урок , но в любом случае чтоб преодолеть самого себя одного спокойствия маловато ето труд самый тяжелый и сложный :05:
Zayka-24    04.09.2008, 09:28
Оценка:  0
Zayka-24
Наверное, именно этих слов не хватало сейчас моей взволнованной душе.
Спасибо.
Реклама
Реклама
Популярные заметки