Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Божевілля

16 апреля´08 20:21 Просмотров: 309 Комментариев: 0
Божевілля...депресія....повне незнання самої себе...
А що відчувають інші, коли настає час, коли яскраво розумієш, що власна мрія, найбільша мрія, не збувається? Таке враження, немов ти сама є предметом чужих мрій, з тобою трапляється те про що мріють інші. А про свою мію залишається мріяти і далі...і з кожним днем така сильна віра в неї згасає. А інші заздрять думаючи, що ти щаслива...
Мабуть в житті кожного настає подібний період , коли розчаровуєшся в усьому Світі...Ось наприклад, кохання...весь світ тільки і тримається на ньому.Але кожен його розуміє по своєму, от і виникають дискусії на тему, що це? і чи існує кохання насправді?
Напротязі власного життя складаю із маленьких шматочків своє поняття "кохання" .Зараз я чітко відчуваю, що це для мене означає.Але найбільше і найголовніше щастя- це взаємне кохання.З кожним днем переконуюсь, що це величезна рідкість...рідкість дарована вищими силами тільки обраним.Найбільша моя мрія- отримати такий подарунок -взаємне, щасливе кохання .
В своєму житті знайшла людину , яка кохає мене...але я не відчуаю від цьго щастя...не можу подарувати йому те ж ... у відповідь.А ті хто подобаються мені , не взмозі мені відповісти взаємністю... І який з цього вихід? Кажуть , що краще синиця в руках, ніж журавель в небі! Так говорить народна мудрість...так і практика підтверджує....але ж серцю від цього не краще!!!
Навіщо ж тоді взагалі з"являються мрії?бажання?Якщо вони не здійснюються! Це приносить тільки біль...а ще біль від того, що ти сам робиш боляче іншим, тим хто дарує тобі від усього серця своє кохання, а ти не можеш його прийняти...


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама